Jarní mix
Všechny fotografie: Anna Čípová

Jarní mix

28. 6. 2024

Ve večerních hodinách 20. června skončilo astronomické jaro. Jaké bylo? To letošní začalo velmi brzy, ne všichni se z jeho předčasného příchodu radovali.

Smutní byli milovníci zimních sportů, pěstitelé ovoce přišli o 80% úrody a zemědělci se neradovali z velkého sucha. Příroda nám opět ukázala, kdo je tady pánem.

A jaké bylo „moje“ jaro? Pestré a proměnlivé. Byly dny plné pohody, ale i velkého smutku, dokonce na krátký čas i tělo zradilo. Ale dnů, kdy jsem se toulala barevnou a voňavou krajinou, bylo přesto dost. Vzpomínám na procházky, výlety i setkání s milými lidmi. Více snad napoví fotografie.

Přeji všem pěkné letní dny a školákům prima prázdniny.

 

 

Hodnocení:
(5.1 b. / 23 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Ženatová
Milá Aničko* moc a moc děkuji za překrásné a zdokumentované ve fotografiích jaro♥
Jarmila Komberec Jakubcová
Moc hezké obrázky.
Irena Mertová
Aničko, krásně jsi nás provedla jarem...
Vladislava Dejmková
Aničko, moc se mi líbí tvé pojetí fotografie!
Marie Seitlová
Aničko,jaro opět potěšilo, jsou to úžasné fotky. Moc děkuji za krásu jara.
Jana Kollinová
Aničko, měla jste krásné jaro. Ani už nevzpomenu na detaily, které byly mým nejkrásnějším jarem, ale jsem skromná a děkuji za každé nové jaro.
Anna Potůčková
Aničko opět pastva pro oči při koukání na Tvé fotky.
Šárka Nováková
Jarní mix se mi moc líbí, fotky s popisem jsou krásné.
Alena Velková
Krásné shrnutí.
Blanka Lazarová
Aničko, tvoje články s fotkama, to jsou skvosty. Díky moc za sdílení té krásy. :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.