Kdo vyhrál v jarním soutěžení?
FOTO: Jan Raška

Kdo vyhrál v jarním soutěžení?

23. 6. 2024

Tak už je za námi první roční období a s ním i naše jarní soutěžení, které bylo tentokrát na tato témata: Můj seniorský den, Člověk míní, život mění a Fotografie vypráví.

Přečíst jsme si mohli krásné příspěvky, o tom, jak prožívají svůj den lidé v seniorském věku, ale i hezké vzpomínky na dobu dávno minulou. Stejně jako u předchozích našich soutěží, i tentokrát bychom nejraději odměnili všechny, kdo se soutěže zúčastnili. Dle stanovených pravidel soutěže jsme vybrali za každé téma autory dvou vítezných příspěvků, tady jsou:

Můj seniorský den

Alena Tollarová - Den spokojené seniorky
Helena Frühbauerová - Můj seniorský den, všední, obyčejný

Člověk míní, život mění

Marie Macková - Člověk míní, život mění: Dva roky navíc
Alena Velková - Člověk míní, život mění: Těžká jsou rána důchodců

Fotografie vypráví

Vladislava Dejmková - Příběh jedné fotografie
Ingrid Hřebíčková - Fotografie vypráví aneb jak moje prababička a pradědeček žili

Autorky vítězných příspěvků obdrží od redakce naši službu i60 Plus, tedy "Íčko bez reklam", případně, pokud již někdo z uvedených vítězek tuto službu využívá, nabízíme voucher na nákup vstupenek do Národního divadla. Ohledně výher redakce osloví vítězné soutěžící prostřednictvím e-mailu. Gratulujeme a děkujeme všem, kteří do soutěže vyslali svůj příspěvek.

 

Fotosoutěž Jarní triptych

A zároveň vyhlašujeme vítěze i v naší fotosoutěži na téma "Jarní triptych". I zde jsme se mohli pokochat hezkými snímky, z nichž jsme vybrali tyto:

Anna Čípová - Zrání muchovníku, rybízu, borůvky

K-10-muchovnikr.jpg

R-34.jpg

R-44.jpg

 

Elena Valeriánová: Pěvci - pěnkava obecná, červenka obecná, kos černý

2-DSCN7602-kopie.JPG

1-DSCN7700-kopie.JPG

3-DSCN7995-kopie.JPG

 

Marie Měchurová - Jarní zátiší - růžové, červené, všech barev

Fotosouez-008.JPG

Fotosouez-012.JPG

Fotosouez-021.JPG

 

Gratulujeme autorkám vítězných snímků a posíláme knižní odměny. A také děkujeme všem ostatním soutěžícím za účast.

Soutěžení na Íčku rozhodně jarem nekončí. Sledujte náš portál i nadále, brzy vyhlásíme nové soutěže o zajímavé ceny.

Přejem všem našim příznivcům krásné léto!

 

 

 

 

čtenáři Jarní soutěž 2024
Autor: Redakce
Hodnocení:
(5.1 b. / 32 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jarmila Komberec Jakubcová
Velká gratulace všem, kteří se soutěže zúčastnili.
Alena Tollarová
Musím ještě dodat, že díky křivoklátskému setkání se mi splnil dlouholetý sen o spatření mloka, jmenovaného ve výherním článku :)
Věra Ježková
Blahopřeji výherkyním.
Alena Tollarová
Mám radost, že zaujal můj příběh spokojené seniorky. A gratuluji všem ostatním výherkyním!
Eva Mužíková
Gratuluji výherkyním, v takovém množství to jistě bylo těžké rozhodování.
Hana Rypáčková
Gratuluji ...
Soňa Prachfeldová
Gratulace oceněným, poděkování všem za krásné příspěvky.
Elena Valeriánová
Za sebe děkuji a všem ostatním srdečně gratuluji. Není poražených, svou účastí v soutěži jsme všichni vyhráli. Umíme se bavit, umíme své pocity, radosti i starosti navzájem sdílet. A to je na tom to nejlepší. Děkuji.
Marie Seitlová
Gratuluji všem výherkynim.
Jana Kovářová
Gratulace všem šikovným.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.