Pivoňky - krásky, které kvetou krátce, přesto stojí za to je milovat
FOTO: Alena Várošová

Pivoňky - krásky, které kvetou krátce, přesto stojí za to je milovat

21. 5. 2022

Pomíjivá krása. Ten výraz sedí ke všem květinám, ale k pivoňkám dvojnásobně. Trvá jim dlouho, než se na zahradě zabydlí. Kvetou jen krátce. Člověk se na ně rok těší a pak říká: a už je zase po nich. Začíná jejich čas, užijme si je.

příroda zahrada
Hodnocení:
(5 b. / 13 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Šenbergerová
Těmi se kochám už od útlého dětství. Babička měla v předzahrádce klasické červené. Ty kvetly hodně a bylo jich nejvíc. Jejich charakteristická vůně nemusí být každému příjemná. To bílé a růžové byly vzácnější, ale krásně voněly a ve váze vydržely déle. Teď zrovna kvetou kamarádce dřevité. Jsou nádherné.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden si ve vědomostním kvízu budete moci otestovat své vědomosti z historie a zeměpisu.

AKTUÁLNÍ ANKETA

Co vás nejvíce "nabíjí"?

Výlet do jarní přírody

21%

Setkání s přáteli

20%

Kontakt s rodinou

21%

Knihy

19%

Vitamíny

19%