Pohlednice pro paní Miladu
FOTO: Facebook Jiřího Stracha

Pohlednice pro paní Miladu

4. 2. 2022

Na facebooku nás zaujala výzva režiséra Jiřího Stracha, který své fanoušky požádal o zaslání pohlednice devětadevadesátileté paní Miladě Badalové. A tak se k jeho výzvě připojujeme a na našem portále sdílíme.

Milí přátelé,
jelikož už s Magdičkou nemáme svoje babičky a dědečky, neb se nám přestěhovali do nebe, naše srdce si našla tuhle úžasnou babičku. Před lety jí zemřel syn, který o ni skvěle pečoval, a ona zůstala takřka sama, bez vnoučat. Sociální služby ji příkladně pomáhají a je o ni materiálně postaráno. Jen ta samota… Hlava ji jede skvěle, jen to tělíčko už je jak věchýtek…
 
Proč vám to píšu? 7.2. jí bude úžasných 99 let a tak nás s Magdi napadlo, že zkusíme dát dohromady co možná největší počet lidí, který ji pošle narozeninovou pohlednici. Tu radost a úsměv na její dobré vrásčité tváři, co tím vyvoláte, za ni pak jistě dostanete odměnu v nebi.
 
Tak co? Jdem do toho? Pomůžete nám? ???❤️
 
Milada Badalová
Fara Hostivice,
Husovo nám. 1
253 01
přání
Autor: Redakce
Hodnocení:
(5 b. / 28 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Daniela Řeřichová
Ano, sice krátce po narozeninách odešla, ale měla z tisícovek pohlednic, které jsme jí poslali, radost.
Anna Potůčková
Nevím zda je to pravda, ale dnes je psáno na TN.cz že babička ve spánku zemřela. Já sama jsem včera pro ni pohlednici odeslala, pokud je to pravda, tak i ji už nepřečte.
Jana Šenbergerová
Pohlednic mám hned několik, teď jen jednu vybrat a zítra poputuje k paní Miladě. Hezký nápad. ♥
Helena Přibilová
Také já v pondělí pošlu pohlednici pro paní Miladu. Věřím, že jí všechna došlá přání k narozeninám udělají velkou radost.
Jana Hudcová
To je úžasná paní, poslala jsem jí on-line pohlednici s nádhernými orchidejemi.
Anna Potůčková
Právě jsem pohlednici napsala, v pondělí pošlu
Blanka Lazarová
Už jsem poslala Ladovskou zimu, tak snad udělá radost.
Martina Růžičková
Moc hezký nápad. Musím koupit rychle nějakou hodně hezkou a poslat. :-)
Libuše Hvězdová
Je to bezvadný nápad, posílám.
Dana Puchalská
Pošlu také.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

AKTUÁLNÍ ANKETA

Co máte nejraději na letních prázdninách? (Označit můžete až tři odpovědi)

Slunce a teplo

14%

Dlouhé letní večery

12%

Setkání s vnoučaty/Hlídání vnoučat

12%

Pobyt na chatě či chalupě

11%

Výlety po Česku

13%

Dovolenou v zahraničí

12%

Cyklovýlety

12%

Koupání a opalování

13%