Fotoreportáž: Fialová ve městě
Foto: autorka

Fotoreportáž: Fialová ve městě

15. 8. 2021

Článek „Hon na fialovou“ paní Blanky Lazarové zveřejněný dne 10. 7.2021 končí otázkou. A co vy, jak jste na tom s fialovou? Moje odpověď je jednoduchá. Nic moc.

Rozhodla jsem se, že fialovou budu hledat ve městě, a vyloučila jsem focení oblečení kolemjdoucích. Plán jasný, ale jeho splnění nebylo vůbec snadné. Hledala jsem v centru města, na sídlištích, u řeky a na starém hřbitově. A jak moje pátrání dopadlo, uvidíte ve fotogalerii.  Posoudit, co je ještě fialové a co už červené nebo modré, není jednoduché. Psala o tom paní Blanka a já bych se jen opakovala.

Přeji pěkné dny a hodně nevšedních zážitků.

Moje barva Můj příběh
Hodnocení:
(5 b. / 22 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Puchalská
Aničko,moc krásné fotky. Ale mám pocit,že ten flox je hortenzie.
Dana Kolářová
Povedé hledání, dopadlo bezvadně.
Blanka Lazarová
Aničko, moc pěkné . Je vidět, že jste si dala velmi záležet. Máte všechny ty fotky krásně vybrané i zpracované. Já to nemám tak precizní. Vaše fotky si vždycky ráda prohlížím. Díky.
Daniela Řeřichová
Aničko, moc hezké, i když zadání těžké. Krásné fotografie z přírody i města, díky.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.