Fotoreportáž: Kouzlo zimy na Ještědu
FOTO: Martina Růžičková

Fotoreportáž: Kouzlo zimy na Ještědu

31. 1. 2021

Před týdnem jsme s manželem vyrazili na výlet za sněhem a sluníčkem na Ještěd. Zaparkovali jsme Na Výpřeži a vystoupali na vrchol. Z něj jsme sešli kolem uzavřených sjezdovek k chatě Na Pláních. Odtud jsme se pak obloukem po lesních cestách místy doslova probrodili závějemi zpět k autu.

Trefili jsme opravdu krásný den. Slunce jiskřilo na spoustách sněhu. Co nezahalil sníh, pokryla námraza. Se zatajeným dechem jsme vychutnávali kouzelné pohledy, ticho a klid. A já fotila a fotila a fotila...

Máte-li chuť, můžete se podívat na fotky, které jsem pro vás připravila.

fotografování hory
Hodnocení:
(5 b. / 21 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Anna Potůčková
Nádherná zimní fotoreportáž! Dík, zimní snímky mám snad nejraději!
Marie Měchurová
Pravá zima je krásná, v Jeseníkách zvlášť, je taková drsnější. Mám tyto hory moc ráda, v létě k procházkám, v zimě na běžkách. Fotky mi ty prožité chvíle připomněly, jsou moc hezké.
Vladislava Dejmková
Paráda!!! Příležitost k focení ti závidím, za nahlédnutí na tvé děkuji.
Hana Nováková
Jůůů, zebe a mrazí až k nám domů.... Moc pěkné fotky, dokumentující u mrazivou zimní krásu. Na Ještědu jsem nikdy v zimě nebyla, ale je to fakt krása.
Eva Mužíková
Martinoooo, to je nádhera. Nezávidím, mám to na Ještěd kousek. Ale ty Pláně bych sama neriskovala. Takové tůry je dobré absolvovat alespoň ve dvou. Také jsem tam chtěla vyrazit, tušila jsem, že nahoře musí být nádherné scenérie. Ale jelikož se vyhýbám MHD, spokojím se s Vašimi krásnými fotkami, které ale bohužel osobní zážitek nenahradí..
Růžena Kuželková
Moc hezké fotografie,závidím sníh.
Daniela Řeřichová
Martino, to nejsou fotografie, ale obrazy! Navíc v modré, kterou mám ráda, děkuji.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.