Pro radost
Ilustrační foto: pixabay.com

Pro radost

31. 12. 2020

Přilétá z daleka,
rozkvétá do krásy,
odměnu nečeká,
blýská se na časy,
smutek nám nesvědčí,
bolesti bylo dost,
ať láska člověčí
svítí všem pro radost!

 

Všem milým lidem
klidné ukončení tohoto roku
a nadějný vstup do roku příštího
přeje Zuzana

Moje poezie
Hodnocení:
(5 b. / 22 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Kolářová
Vše nejlepší v novém roce přeji.
ivana kosťunová
Totéž a navíc stálou invenci, zdravý úsudek,a přítomnost dobrých přátel přeji i tobě.
Hana Nováková
Zuzko, ať láska přiletí odkudkoliv se u Tebe zastaví a zůstane napořád. Žádnému člověku smutek a hoře nesvědčí, i když patří k životu. Ale láska člověka k člověku ať vládne světem a potěší všechny lidi nejen příští rok. S láskou je svět krásnější.... pohodový nový rok plný zdraví a štíska a pak i snad láska najde tě.
Alena Vávrová
Děkuji za krásné přání, Zuzko. Ať svítí i Tobě a ať Tě neopouští zdraví, optimismus, ani básnická invence a svými krásnými verši nás těšíš i nadále ♥♥♥.
Hana Šimková
Zuzanko krásné jako vždy, tvé verše míří do srdíčka a já ti za ně děkuji a přeji ti vše co si přeješ, aby se ti vyplnilo.
Anna Potůčková
Zuzko moc děkuji, krásné zveršované přáníčko! Moc Ti přeji, aby se Ti v Novém roce 2021dařilo, byla jsi štastná a zdravá, a aby se ti splnilo všechno tvé přání, které v sobě máš!
Martina Růžičková
Děkuji a přeji vše dobré.
Daniela Řeřichová
Též s radostí opětuji a děkuji, Zuzano.
Věra Ježková
Milá Zuzko, děkuji ti za krásné přání a za přátelství, které mi letos moc pomáhalo. Přeji ti dobrý nový rok. ♥ ♥ ♥

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.