Jste soutěživí?
Ilustrační foto: TV Nova

Jste soutěživí?

17. 2. 2017

Ráda se dívám na různé soutěže. Některé jsou zajímavé, ale některé mne nějak nelákají. Mimo jiné se momentálně ráda koukám na soutěž týmů „Co na to Češi“.

Je zajímavé hádat, co si 100 lidí může na danou otázku myslet. A tak mne napadla otázka. Našel by se zde tým ičkařů, který by byl ochotný se do soutěže přihlásit? Není přece důležité vyhrát, ale zúčastnit se. Co vy na to? Přihlásí se mi někdo?

Bylo by přece pěkné se trochu zviditelnit za i60, tahle země není jenom pro mladé.  

soutěž
Hodnocení:
(4.7 b. / 14 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Květoslava HOUDKOVÁ
V různých TV kanálech jsou zajímavé soutěže, ale vysílací časy se velmi prolínají/ a přebíjejí. Takže východiskem je pak noční "nespavost" a dosledování. A taky se mi líbí "Česká tajenka" - Vlasta KOREC příjemně i dobře moderuje. Nesleduji soutěže ani pořady o vaření - je jich tolik, že už "lezou krkem".
Soňa Prachfeldová
Tak díky Tobě Danko se poprvé dívám, ale též bych do toho nešla.
Elena Valeriánová
Mám ráda vědomostní soutěže, ale na tuto se nedívám. Důvodem je právě Matonoha, toho fakt nemusím. Ale pokud by tam bylo družstvo íčka, tak to bych se překonala a fandila z vlastního obýváku. Do televizní soutěže bych nešla i když doma rádi sledujeme AZ kvíz a teď taky soutěž Kde domov můj.
Helenka Vambleki
Nova 17:25
Hana Čadová
Na tuto soutěž se nedívám. Někdy juknu na A Z kvíz. Ale šla bych jako divák fandit do první řady. Ani nevím, z jakého města se tento pořad vysílá!
Marie Seitlová
Danuš, super nápad. Musím se na soutěž kouknout, nesleduji ji. Ale já bych nešla soutěžit, jen jako divák.
Jana Šenbergerová
Nejsem soutěživý typ a tuto soutěž vůbec neznám. Některé televizní soutěže jsem kdysi sledovala, teď občas sleduji AZ kvíz, abych zjistila, co jsem nikdy nevěděla, co úspěšně zapomněla a co si ještě pamatuji a umím si to vybavit. Družstvu i60 bych ale fandila. :-)
Eva Mužíková
Danko, na tuto soutěž se dívám příležitostně, líbí se mi, sama vymýšlím odpovědi a čekám, jestli jsem se strefila... Matonohu sice nějak taky nemusím, ale jsou daleko horší.... Jelikož se pouštím vždy jen do toho, o čem jsem přesvědčená že na to t.zv.: "MÁM", nemám odvahu riskovat, že se ztrapním. I když se říká, kdo nic nedělá, nic nezkazí, tentokrát budu ráda, tak jako Evka v roli diváka....
Dagmar Bartušková
Aha, tak tyhle soutěže nesleduji, musím na nějakou mrknout. Pokud by to bylo jako velký tým, mohlo by to být prima, ale radši budu fandit.
Marie Pudichová
Sleduji to denně a už jsem navrhla vnučce, byla by pro, reprezentovat rodinu, ale nikdo jiný se nechce přidat. domnívám se, že se mnohý obává fiaska :-(. Co mne se týče, umím i prohrávat... Tak do toho, zatím mne berte jako náhradníka...

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.