Jste soutěživí?
Ilustrační foto: TV Nova

Jste soutěživí?

17. 2. 2017

Ráda se dívám na různé soutěže. Některé jsou zajímavé, ale některé mne nějak nelákají. Mimo jiné se momentálně ráda koukám na soutěž týmů „Co na to Češi“.

Je zajímavé hádat, co si 100 lidí může na danou otázku myslet. A tak mne napadla otázka. Našel by se zde tým ičkařů, který by byl ochotný se do soutěže přihlásit? Není přece důležité vyhrát, ale zúčastnit se. Co vy na to? Přihlásí se mi někdo?

Bylo by přece pěkné se trochu zviditelnit za i60, tahle země není jenom pro mladé.  

soutěž
Hodnocení:
(4.7 b. / 14 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Eva Balúchová
Jé Danko a Helenko,to by bylo fajn.Zamlouvám si místo v první řadě.Ráda budu fandit.
Helenka Vambleki
Danuško, ne že bych se o to zas až tak rvala, pokud bude víc zájemců, klidně přenechám, ale já bych do toho klidně šla. Prošla jsem kdysi u Ulma sítem v soutěži Kufr - nebo tak nějak - dnes má něco podobného Zedníček-Kurňa, co to je. Ale Ulm mě do soutěže nevybral. Taky jsem byla v Brně jako zájemce o Riskuj a taky neprošla do televizního výběru :-)
Marie Ženatová
Také se občas dívám na nějaké soutěže, ale různé kvízy a testy dělám určitě raději o samotě...
Květoslava HOUDKOVÁ
Docela se mi líbí soutěž "KDO TO VÍ?" - má zvláštní otázky i odpovědi. Dojem mi kazili jen Genzer a Suchánek (ty dva nemusím) - dobře, že už byli vystřídáni. Nejhorší je. když na TV Barrand. a Primě jsou zprávy, ČT 1 má ve stejném čase třeba zajímavou soutěž (ale á 1/2 TV sledovat nelze).
Naděžda Špásová
Aha, on je na fotce.
Naděžda Špásová
Danko, nemůžu říct, že bych nebyla soutěživá, naopak, vadí mi i hloupé hvězdičkování. Ale jsem dost velký trémista, takže bych před více lidmi toho moc neřekla. Tu soutěž uvádí Matonoha, aspoň si to myslím. Tak na tu nekoukám.
Zuzana Pivcová
Věřím, že by se někteří naši lidé zúčastnili. Já tedy ne, raději si dělám testy někde v klidu o samotě, když na mě nikdo nekouká. :-D
Alena Tollarová
Danko, o téhle soutěži slyším poprvé, vůbec nevím, o co jde. Ale zjistím si, kdy ji dávají a podívám se.
Květoslava HOUDKOVÁ
Já také ráda tuto soutěž sleduji (někdy jen opakování.) Do soutěž. týmu bych se nehlásila, ale obdobné = české soutěže - pro každého - bych vítala od naší redakce. Nikam nemuset jezdit (vzdálenost, čas) - otázky i odpovědi zde - by vyhovovalo mnoha čtenářům?

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.