Jen jako… (Povídka)
Ilustrační foto: pixabay.com

Jen jako… (Povídka)

4. 1. 2017
Můj příběh reklama
Hodnocení:
(5 b. / 8 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Libor Farský
Bezva nápad. Úplně jsem se vžil do pocitů autora Oldy a prožíval to s ním. Tleskám.
Helena Votíková
U i60 snídám. U vašich článků to teda nejde. Málem jsem se zadusila a triko je v pračce. :-) Díky za super ráno. Myslím, že se budu u reklam smát ještě několik dnů. :-)
Zdenka Jírová
Ač to bylo neobvykle dlouhé, vydržela jsem do konce, protože se mi to líbilo. Váš jemný humor se mi moc líbí. Navíc mi plně mluvíte z duše.Váš nápad, nekupovat nic, na co je reklama, mne už také napadl a praktikuji ho.A že jsem se mnohokrát napálila, když jsem místo sýra rozbalila doma hmotu neurčitého skupenství a původu. Z¨miniaturního nápisu pod silnou lupou jsem se dozvěděla, že je to sójový sýr pro blíže neurčenou dietu. No, bylo to odporné. Chudáci dietáři. V TV se mi zase občas stává, že reklama se tam vplíží tak nenápadně, že to nepostřehnu a jen se divím, jaký to v ději nastal nevídaný zvrat. O podobných radovánkách, které jsou nám všude předkládány,by se napsal celá humoristická kniha a možná se značným spěchem.Pište dál, pane Čepelka, budu se těšit.
Anna Potůčková
Co slovo, to moje salva smíchu. Lepší než komedie v televizi. A co se reklam týče, kdysi se tradovalo, že kvalitní a dobré zboží se prodává samo a bez reklam - myslím že na tom něco bude.....
Lidmila Nejedlá
Oldřichu, tak jsem neodbíhala čůrat a smíchy jsem se pak málem počůrala. Tak směšné jsou ty vážně míněné útoky na zákazníka a občana.
František Komín
Skvělé počteníčko. Taky jsem se chystal napsat něco o reklamách, ale takhle vtipně bych to nedokázal.
Helenka Vambleki
Čepelko, čepelko, ty jsi pěkně ostrá - a já nemám vousy, budu si aspoň holit nohy...jo vidíš, holítka mi nějaká dáma nabízela nedávno telefonem, řekla jsem jí, že holítka opravdu nepotřebuju, že jsem úplně zarostlá všude, ať mi dá mailovou adresu, že jí pošlu foto že si to může klidně zkontrolovat
Hana Rypáčková
Ty jo, to muselo dát práci! Dost dobrý!!! A potřebuje íčko reklamu? Dobré zboží se prodává samo....
Alena Vávrová
Jsem usmátá a ten měsíční příděl jsem namouduši vyčerpala!! Ale asi jsem to potřebovala. Díky, Oldřichu!
Karel Hyndrák
To je "boží" článek, jak říká moje vnučka. Ani mi nepřipadá dlouhý, čte se to samo. Ty názvy firem často dělali nekvalifikovaní pitomci. Dřív byly papírové telefonní seznamy. Snaha byla dostat se na první pozici. No jo, ale americké databáze se třídí od čísel a pak je teprve abeceda. Takže firmy 3M, nebo 1. Newyorská banka byly první. U nás se databáze třídí od A a končí čísly. Mezi těmi A je třeba dělat tečky. Takže v pražských Zlatých stránkách 2015 je na první pozici A.A.A.A.A.A.A. - Axis Praha. Mejdlíčka z AAA Auto jsou až dole ve třetím sloupci. No a chudáci 1. Cukerní společnost Praha jsou až na konci seznamu.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 17. týden

Tento týden se budeme ve vědomostním kvízu věnovat vážné hudbě. Jak dobře ji znáte? To uvidíme...

AKTUÁLNÍ ANKETA

Co vás nejvíce "nabíjí"?

Výlet do jarní přírody

21%

Setkání s přáteli

20%

Kontakt s rodinou

20%

Knihy

19%

Vitamíny

20%