Fotoreportáž: Veverka Čiperka
FOTO: autor

Fotoreportáž: Veverka Čiperka

13. 3. 2016

Při každodenní kontrolní návštěvě naší zahrádky, jsem u svého paneláku zahlédl skotačící veverku. Pomalu jsem opřel kolo na stojan a vytáhl jsem opatrně svůj Nikon a začal fotit.

Nejdříve byla „čiperka“ ostražitá, ale když viděla, že ji z mé strany nehrozí žádné nebezpečí, začala cosi pojídat u kmene stromu. Hned popolezla výše a zase dolů. Ostražitým očkem mě ale pozorovala.

Naše náklonnost brzy skončila hlučným chodcem, který směřoval do nedalekého krámu. „Čiperka“ pomalu odběhla dále na stromy a už jsem se ji nevěnoval. Jen několik snímků Vám čtenářům předkládám.

 

 

fotografování příroda zvířata
Hodnocení:
(4.3 b. / 6 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Zuzana Pivcová
Nejochočenější veverky, dá se říct až nejdrzejší, jsem zažila v Londýně v parku před Buckinghamským palácem. Lidé je tam krmili, veverky jim seděly na rameni nebo jedly z ruky. Moc hezké fotky. Někde jsem slyšela, že černé veverky pomalu vytlačují původní rezavé. Je to tak?
Alena Várošová
Díky Ladislave za krátkou fotoreportáž.Já na rozdíl od Vás nikdy foťák u sebe nenosím a to je asi chyba..Pěkná veveruška.
Hana Rypáčková
Ta je roztomilá...To už bude jaro..Chtěla jsem fotit poštolky , lítaly kolem věží , i směrem k domu, ale neuměla jsem to...Jak je v letu zaostřit?
Alena Tollarová
Reportáž je příkladem toho, že foťák má být stále v kapse. Člověk nikdy neví ...
ivana kosťunová
hezké snímky, ,pohotově zachyceno.
Marie Novotná
Hezká fotoreportáž.Díky.Tyhle ,,potvůrky" mám moc ráda.
Jana Šenbergerová
Hezké! Zrovna nedávno jsem si posteskla, že už jsme na sídlišti dlouho žádnou čiperku neviděli. Tahle je parádnice. Běhá tu i poněkud opelichanější, ale stejně čiperná. :-)
Anna Potůčková
Mám veverky moc ráda, jsou ozdobou naší přírody

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.