Přehled posledních diskuzních příspěvků

Fotografie vypráví aneb jak moje prababička a pradědeček žili

Marie Měchurová 21.5. 14:11
Některé osudy nejsou zrovna růžové. Na začátku minulého století umíralo hodně dětí. Hezká vzpomínka.

O radosti z práce a života

Alena Velková 21.5. 12:09
Občas mě přepadne nechuť dělat domácí práce, tak si říkám, že práce kvapná, málo platná, a že mi nejspíš neuteče, neboť to za mě stejně nikdo neudělá... takže ji začnu odsouvat, dokud nenastane ta správná konstelace hvězd... a potom to začne lítat jako na drátkách :-)

Neviditelní, průsvitní, zbyteční. Tak si připadají starší na trhu práce

Jindřich Berka 21.5. 11:02
Ano umělá inteligence bude pohroma. Bude to muset řešit stát, jinak budou opět revoluce. Lidé bez práce i "zlobí". Třeba to vyřeší "chléb a hry". Jindra

Tiše mi říká: Dost

Hana Šimková 21.5. 09:07
Zuzanko, tvoje básně mě hrozně dojímají.Jsou tak krásné, až srdce usedá.

Toskánský Manhattan

Helena Štěpánková 21.5. 08:05
Hezky jste popsal zajímavé místo v srdci Toskánska.

Láska se nedělí...

Jan Zelenka 21.5. 00:07
Hanko, moc hezké povídání. A svatá pravda.

Člověk míní život mění - Divadelní kalhoty

Marie Měchurová 20.5. 10:08
Život tropí hlouposti. Aspoň jste se od srdce zasmály, a vyřešily jste to k oboustranné spokojenosti.

Moje krajíce z odříkaného chleba

Jana Šenbergerová 20.5. 08:47
Pěkné čtení, a jistě nejen po ránu. Je tolik krásných míst, která jsem neviděla, a neméně těch, která jsem viděla a zapomněla. Teď se hlavně snažím odhalovat a vidět krásu těch, která mám denně na očích. Pořád je co objevovat. Daleko i blízko. Ať vás to stále těší. Mně udělal váš článek včetně krásných fotek také radost.

Výstava Horizonty v Galerii Kooperativy

Irena Mertová 19.5. 16:51
Tak jste mi připomenul, že jsme dlouho nebyly v Kooperativě na výstavě. Až mne přestane bolet Achillovka, s kamarádkou tam vyrazím...

Filmaře do bytu – hůl do ruky

ivana kosťunová 19.5. 10:34
Půvabný fejetonek- nojo, filmaři...

FEJETON: Sympózium baronů Prášilů

Jiří Dostal 19.5. 09:32
:-) Jasně, i spokojený život ve lži kryje spásná jistota, že pravda všechno překoná... :-)

Jak jsem zničila "Třebínské plátno"

Eva Mužíková 19.5. 07:26
Dano, hlavně že plátno jen zplesnivělo. Zpuchřelé by jsi asi těžko zachránila, to by neobstálo ani jako cenná památka.

Zaslepeni ideologií a neúcta k obětem války

Miloslava Richterová 18.5. 15:43
Pane Berko, děkuji za Váš článek, cítím to podobně. Osočující a překrucující články píší mladí, kteří toho často moc nevědí. A i staří se nechají snadno zmanipulovat, televize odvedla svou práci. Je to velká neúcta k padlým i ke všem obětem a zmařeným životům našich občanů trýzněných během 2. sv. války.

Život je pes

Vladislava Dejmková 18.5. 10:57
Souhlasím, zrovna dnes jsem se nahlas všem zvíŕatům omluvila, že jsem je použila jako nevhodné přirovnání.

Koloběh života

Daniela Řeřichová 18.5. 08:49
Blani, moc milé veršované pohlazení na duši. Děkuji.

Zámek Stekník

Alena Velková 17.5. 08:57
Hezký zámeček a ten červený buk v zahradě je nádherný.

Voraři plavili ze Šumavy dřevo na krovy mnoha historických domů v Praze až pět dní, velel jim vrátný

Svatava Páleníková 17.5. 08:49
To je moc pěkný rozhovor. Líbí se mi, když se mladí lidé zajímají o stará řemesla a o historii svého rodu.

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.