Návrh na třetí setkání přátel i60
FOTO: Oáza

Návrh na třetí setkání přátel i60

14. 2. 2016

Přátelé, kamarádi, 

rok s rokem se nedávno sešel a my bychom chtěli realizovat to, co jsme loni tak trochu přislíbili. Jako by to to bylo před chvílí! Pořád vidím a slyším připomínky při našem představování na setkání čtenářů magazínu i60 v Poděbradech. Když bylo popáté slyšet JÁ JSEM Z BOHUMÍNA, v sále zaznělo: "UŽ ZAS?“

Bylo mito osobně velice líto a věřte nebo nevěřte, hodně mě to bolelo. Nikdy mě nenapadlo počítat, kolik je zde třeba právě lidí z PRAHY, kteří tyto připomínky měl. Ale, to je dnes jedno! Pro mne je důležité být mezi příjemnými lidmi a vůbec mi nezáleží na tom, odkud pocházejí či kde právě bydlí.

Abychom ukázali, že i MY z BOHUMÍNA, městečka s asi 20 000 obyvateli, jsme schopni a ochotni něco dělat, tak vám pro vás máme následující, snad pro někoho zajímavé a důležité sdělení!

Víme, že byste chtěli sraz v Olomouci, ale tam my nemáme žádné kontakty, které by byly schopny a ochotny nějak pomoci. Máme však jinou variantu! Kdo z vás zná či nezná Jeseníky? Kdo z vás by měl zájem se podívat do VELKÝCH LOSIN se známou papírnou? Kdo z vás dosud neviděl elektrárnu DLOUHÉ STRÁNĚ a chtěl by ji vidět? Toto vše vám nabízíme.  

Pokud se rozhodnete v termínu 3.- 5.6. 2016 setkat se s přáteli v obci LOUČNÁ NAD DESNOU v penzionu OÁZA a pak všechna výše zmiňovaná zajímavá místa na vlastní oči vidět, prosím, budeme rádi.

Předpokládáme, že víkendový pobyt s ubytováním, stravou a autobusem, který nám bude k dispozici, bude stát cca 1000 - 1200 Kč. Přesnou cenu sdělíme, až budeme znát počet zájemců.

Svůj zájem o setkání můžete psát na soukromé zprávy (vzkazy) Hany Práglové a Majky Seitlové nejpozději do 15.3. 2016.

Těšíme se na vás!

Majka a Hana

 

  

 

čtenáři i60 Párty
Hodnocení:
(4.8 b. / 11 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dagmar Bartušková
Ahojky, zamlouvám si jednolůžák.V Jeseníkách jsem nebyla, tak proč ne? Jedu.
Hana Rypáčková
Jeseníky jsou krásné a ráda bych se tam podívala., ale omlouvám se, nevím zatím. Taky si to poznamenám. Ty jsi skvělá organizérka, jistě to bude skvělý zájezd.
Dana Kolářová
Hano, Marie, přihlašuji se na třetí setkání a též preferuji jednolůžkový pokoj. Děkuji.
Marie Seitlová
Ali, to je správné, bereme na vědomí a píšeme si.
Alena Tollarová
Jsme dva. Dva na všechno - i na tu Loučnou nad Desnou, kde jsme v životě nebyli. Takže prosím jeden dvoulůžkový pokojík. Už si píšu do kalendáře. Díky - Super!
Hana Práglová
Alenko,díky za návrh.Majka z loučné pochází,tak to tam URČITĚ dobře zná.
Alena Várošová
Organizátorky Hani a Maruško až tam budete v těch Koutech,zajděte si procházkou na výborné preso do starožitné restaurace Na staré poště,dá se tam i ubytovat asi pro 22 lidí.Ale nevím jak vypadají pokoje.Vřele doporučuji.
Jiří Libánský
My motorkáři zastáváme názor, že čím dál člověk jede, tím víc se projede. Na motorce není nic daleko.
Jana Šenbergerová
Haničko, my 2x. Už se těšíme! :-)
Hana Práglová
Všechno si řádně značím!!!!

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.