Velká módní soutěž:
Můj outfit pro volný čas

Velká módní soutěž:
Můj outfit pro volný čas

13. 2. 2015

Zdravím všechny příznivce těchto stránek a zároveň bych vám chtěla představit můj outfit pro volný čas. Jako jedna z mála žen, co ráda nosí sukně, šatičky a boty na vyšším podpatku.
 
Můj outfit pro volný čas byl nenositelný, ležel nějaký čas ve skříni spolu s khaki halenkou. Koupila jsem si jej kdysi ve výprodeji, i když materiál viskóza a elestan, výborná kombinace materiálů, mi vyhovovala, i barevné zpracování i střih. Přesto mi byly šatičky krátké, tak skončily ve skříni. Jak jsem je objevila, rozstříhala jsem khaki halenku, donesla k sousedce, ta mi ušila rukávky a spodní díl nastavila, aby nebyly krátké, jemným volánem. A outfit pro můj volný čas je na světě a patří mezi mé nejoblíbenější.

Šaty jsou v kombinaci různých květů barevné, nosím je s vínovým sakem v barvě šatů a ve stejné barvě mám i kabelku. Někdy si k tomuto outfitu vezmu béžově-šedé letní sako a béžovo-šedou kabelu a béžové boty bez paty, nejsou podmínkou. Tím, že je sako světlejší, oživí tento outfit. Na fotce, kde stojím v hale na chodbě, se záběr zrovna moc nepovedl, ale i profesionální fotograf přistihne pravou modelku v nezvyklé poloze. Jako doplněk mám náušnice v barvě šatů, a když svítí sluníčko, nosím brýle, pokud je někde nezapomenu.
 
Boty na fotkách jsou na klínku khaki šedo - béžové, která myslím ladí s celým outfitem. K tomuto outfitu se hodí i nízké baleríny v barvě do khaki. Na fotce můžete vidět 3/4 kabátek, který jsem zvolila na odpolední procházku a posezení v kavárně. Tento kabátek velmi ráda nosím, je z příjemného materiálu, dobře se udržuje, má vyšší nařasený límec, a protože mám dlouhý krk, tak se mi tam hezky schová. A nebyl zrovna nejlevnější, dlouho jsem váhala, ale nakonec patří k mým oblíbeným kouskům.
 
V tomto outfitu pro volný čas si ráda zajdu s kamarádkou do cukrárny na kávu, s manželem na procházku, na různé návštěvy, do kina, na vernisáže, výstavy, dokonce i na malý nákup. Protože se v tomto outfitu cítím moc dobře a mladistvě tak jej volím i na cestu autem. Materiál na šatech se nemačká a to mi vyhovuje.

I když nejsem náročná, snažím se, aby outfit byl pokud možno barevně sladěn a také aby splňoval moje požadavky a účel, ke kterému byl určen.  Za malé peníze se dá někdy pořídit pěkný kousek do šatníku.
Pro mě je žena ženou v kostýmu, šatech či v sukni.

 

Hodnocení naší poroty

Táňa Havlíčková:
Vidím paní Alenu jako plnokrevnou extrovertní ženu, která miluje společnost a ráda se baví. Její outfit odpovídá naprosto jejímu přirozenému naturelu - je výrazný, barevný, provokativně míchá krajku s výrazným květinovým vzorem - a mně se to moc líbí. V tomto základním outfitu bych ubrala doplňků - náušnice neladí barevně, vidím tam žlutou - a ta v celém outfitu není, navíc je v něm spousta barev a žlutá se tam opravdu už nehodí. A také se nehodí ke všem šperkům hodinky, které jsou v přísném geometrickém tvaru - ke krajce a výraznému dezénu - nevhodné. Kabátek je krásný, ale je příliš sportovní k tomuto velmi ženskému výraznému stylu.
Hodnotím známkou 3

Elen Zajíčková:
Paní Aleno, jste velmi výrazný typ a působíte opravdu krásně žensky. Líbí se Vám vše, co je ženské, což by bylo vlastně fajn. Ale jen v případě, že byste znala míru. Ve Vašem stylu je patrný přebytek. Přemíra všeho. Od vzorů, ozdob přes doplňky. Z Vašeho doprovodního textu cítím, že "čím více, tím lépe." Přitom Vaší  největší ozdobou  je  přirozený  půvab. Ten ovšem zaniká ve spletici laciných detailů. Uberte, nechte vyniknout sama sebe.
Hodnotím známkou 3

Scarlett Wilková:
Jsem tentokrát krutá, ale paní Alena je krásná žena a proto je mi líto, že to tímto, pro mě až cirkusovým vzhledem, kazí. Je to ukázka, že snaha o sexy a mladistvou image nemusí vždy vyznít tak, jak nositelka oblečení zamýšlí. Na mě působí tato kombinace šatů, náušnic a účesu poněkud lacině. Omlouvám se, jestli hodnocením paní Alenu naštvu. Ale ona je tak výrazně pěkná žena, že kdyby měla ke svým hustým vlasům a skvělé postavě už jen úzké černé kalhoty a bílou košili, byla by to naprostá pecka.
Hodnotím známkou 4

Redakce:
I na nás působí paní Alena přirozeně žensky. Oceňujeme podrobný popis outfitu a především podíl vlastní invence a svépomoci.
Hodnotíme známkou 2

 

Průměrná známka prvních deseti hodnotících čtenářů je 2,8

Celková výsledná známka je 2,96


 

Na aktuální výsledky Velké módní soutěže se můžete podívat zde.

Modelky Velká módní soutěž
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Slávia VYSOKOMÝTSKÁ
Srdečně Vás touto cestou zdravím vážené a milé modelky! Takto-i kratší šaty si mohu dovolit, protože v dnešní době to můžeme snadně doplnit hezkými legínami! Oblečení-to je to nejmíň-jsou to pouze handry-no já bych jako MODELKA K MÉMU OUTFITU NEJRADĚJI PREZENTOVALA MÉ VLASY-S KTERÝMI SE DÁ PRACOVAT JAK CHCI! Jsou dlouhé po pás-teď mám momentálně 4 copánky! HADRY MÁ KAŽDÝ-NO VLASY-JAK MÁM JÁ-MÁLOKTO!!!!!
Eva Mužíková
chybička se vloudila.... NA- v poslední větě tam nepatří, omlouvám se
Eva Mužíková
Paní Jiřino V, mluvíte mi z duše. Také jsem sem chtěla napsat, že mám obavy, aby díky upřímným názorům, na který má každý právo, nevznikla podobná atmosféra, jako jsem zažila já při soutěži videí. Bylo to nedůstojné. Myslím si, že pravidla jsou nastavená perfektně, jen se jimi řídit, napsat svůj názor a na názor těch druhých nekomentovat..
Alena Várošová
Paní Vando,děkuji za příspěvek,,jste šikovná paní s krásnou postavou, všimla jsem si vás v plavkách na portále. Já bych tu odvahu neměla,ale fandím Vám.Je sto žen,ale nikdy se nezavděčíte všem..... Pro paní Jiřinu nebojte se,žádné slovní ani bojové utkání z mé strany nehrozí.Jsem klidná,pohodová i temperamentní.Sto lidí,sto různých názorů,plně s Vámi souhlasím ve Vašem předešlém příspěvku.Není k čemu blahopřát EU 2014,někdy bývají přední místa již obsazena,ale i tak děkuji.Nerada se chlubím.
VANDA Blaškovič
Aleno, za takovýma ženskýma jako jste Vy se chlapi rádi otočí ! Buďte svá a nenechte s otrávit. To víte, co žena to jiný šatník! Mně se Váš líbí.
Alena Várošová
Paní Hano,kdyby jste byla inteligentní tak víte,že už moje bodové hodnocení bylo ukončeno. Někdy je dobře si 2x rozmyslet co chcete napsat,zkuste se přihlásit vy a můžete čelit kritice.Já jsem nad věcí.
Hana Čadová
Někdy méně znamená více! paní Alena má neupravené vlasy, kabátek se k botkám nehodí. Ty šatičky také nic moc. Ale proti gustu....Dávám 4!
Alena Várošová
Děkuji paní Zuzanko,jak mohu být pro muže přitažlivá,když trávím většinu času doma se s rodinou,psem, slepicemi a na kole při nákupu...Letos jsme s manželem 50 let a to taky i o mě něco říká.Naopak muži se mě bojí a moc žen mi závidí..Ale to sem nepatří.Ráda chodím i ve sportovním a hodně často,asi jsem udělala chybu a měla poslat sportovní fotky,ale co už. .Jste moc upřímná paní Zuzanko a já si toho velmi vážím a že jsem pozitivně stále naladěná v tom máte pravdu a nejste sama.Hodně jste se trefila.Ještě jednou děkuji a určitě pokud se přihlásíte, vám budu fandit. Jste má krevní skupina.Alena
Zuzana Pivcová
Z mého pohledu jste, Aleno, velmi výrazná a pro řadu mužů nepochybně přitažlivá žena. Muži totiž, až na nějaké módní návrháře, většinou vůbec nevnímají, jestli ladí barvy, jestli náušnice nejsou moc nápadné a jestli se kabátek hodí k šatům. A pro Vás je důležité se líbit, tak máte svůj styl a zkušenost, že se tak líbíte. Kdybyste sklízela kritiku nebo posměch, určitě byste tak nechodila. Když je člověk spokojen sám se sebou, vyzařuje spokojenost i kolem sebe a lidé ho přijímají pozitivně. Z Vás vyzařuje naprostá pozitivita. Zdravé sebevědomí je její přirozenou součástí. Je obdivuhodné, že se o své oblečení dovedete sama postarat a nesledujete, co se právě nosí, s úzkostlivou otázkou, jestli si můžete dovolit v tom jít a co tomu řeknou lidé. Já také chodím oblečená po svém a z toho neslevím. Máte mé sympatie, sluší Vám to.
Alena Várošová
Děkuji paní Daniele a paní Janě Šenbergerové za pěkné hodnocení,je to můj styl ovlečení,každý nemusí chodit v kalhotech a vypadat jak šedá myš.Děkuji za názor odborníků v porotě .Obdivuji sebevědomí některých žen na porále Jisem ráda,že jsem zdravá a vypadám v mém věku,tak jak vypadám.,což většina žen o sobě říct nemůže.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.