Můj nejsilnější zážitek roku,
který mohl být i posledním

Můj nejsilnější zážitek roku,
který mohl být i posledním

4. 1. 2015
Zážitek roku 2014
Hodnocení:
(5 b. / 2 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Eva Balúchová
Určitě to nebylo příjemné zakončení schůzky,ale pobavilas s příběhem kamarádku,doktora a nás :-)) Určitě se na tebe ještě štěstí usměje.
Radovan Cakl
Teda Evčo, Ty jsi éro. Tohle by mne nikdy nenapadlo, když jsme se poprvé setkali na přehlídce v Liberci. Ale jak Tě postupně poznávám, tak Ti to s chutí věřím. A nevzdávej to! :-)))
Jana Šenbergerová
Tak to by byli Bakaláři k popukání. Moc by mě zajímalo, jestli to František považoval za "nezvládnutí výstupu", přestože šlo o nečekaně rychlý sestup, či lépe spad. :-))
VANDA Blaškovič
Eviko, super, ještě nyní se směju...jsi bezva ženská. Máš inteligentní humor a rozumíš legraci. U vás se dokáže lísat snad jen Bertík nebo ani ten ne? Jo a chrań si své nitro ...:))...pro pana zemitého...:))
Marie Novotná
Pro někoho k smíchu,ale nechtěla bych být v ten moment v tvé kůži.Sjela jsem po schodech ve stodole,tak mě seno,,podrželo",ale bolest....auu,auu.Moc hezky sepsané.A kdy bude pokračování ?
Alena Tollarová
No Evo počkej. To jako chceš říct, že to rande bylo první i poslední? Přece v Tvém bytě by se tohle stát nemohlo! :)
Hana Rypáčková
Chichichi.......

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 16. týden

Asi nebudete překvapeni, když tématem vědomostního kvízu tohoto týdne budou "Velikonoční zvyky a tradice."

AKTUÁLNÍ ANKETA

Co vás nejvíce "nabíjí"?

Výlet do jarní přírody

21%

Setkání s přáteli

20%

Kontakt s rodinou

20%

Knihy

20%

Vitamíny

19%