Mikulov - Regenerujte u moravského vína
Hotel Galant Mikulov
Základní informace

 Přijeďte do hotelu Galant a užijte si dokonalý komfort uprostřed kouzelné atmosféry vzácných památek moravského Mikulova (7 400 obyvatel; 245 m n. m.). Odpočívejte s výhledem na Svatý kopeček a pár kroků od historického srdce města. Vynikající mezinárodní kuchyně i tradiční speciality snoubené s chutí lahodných regionálních vín dodají vašemu pobytu nový rozměr. Načerpejte energii ve vinné lázni, na sluneční terase, v citlivé péči zkušených masérů nebo třeba v sauně či střešním bazénu.

Hotel je ideálním mezipřistáním při výletu do Vídně (1 hod.), nebo dále do Chorvatska.

Náš hotel je senior-friendly, to znamená, že veškeré služby jsou přívětivé hosty vyššího věku. V hotelu se mohou bez problémů pohybovat i lidé s hendikepem,

Doprava vlastním autem

Od Brna: Dálnice D1 – Exit 194 A - směr Mikulov, Vídeň po silnici č. E461 (52). Před Mikulovem odbočte na křižovatce vlevo směr Velké Pavlovice, Nové Mlýny (421 Brněnská) - za Benzinou odbočte doleva na Gagarinovu a kolem Amfiteátru pokračuje ulice Hliniště – dojeďte na křižovatku k ulici Pavlovské, odbočte na ni doprava dolů - za penzionem ALVA (je vlevo) – odbočte vlevo dolů do Wolkerovy a hned vpravo do Mlýnské až přijedete k našemu hotelu (je vlevo). Projeďte průjezdem v hnědém domě do dvora.

 Parkování Parkování na hlídaném parkovišti je zdarma. Parkoviště je na dvoře uvnitř hotelu.

Veřejná doprava

Vlak: Praha – Břeclav – Mikulov na Moravě železniční stanice. 4 hodiny; 338 km. 1,5 km k hotelu. Na nádraží, po dohodě, můžeme pro vás poslat taxi zdarma.

Autobus: Brno – Mikulov, ul. 22. dubna. Společnost Moovit. 2 hodiny. K hotelu 600 m. Po dohodě, můžeme pro vás poslat taxi zdarma.

Výtah do pokojů Hotel je samozřejmě vybaven výtahy, kterými se dostanete k většině pokojů. Je dobré při rezervaci nahlásit, pokud jsou schody problém, bude Vám přidělen bezbariérový pokoj.

Pokoje Hotel má celkem 126 pokojů: 2 jednolůžkové, 43 dvoulůžkových pokojů kategorie De Luxe, 77 dvoulůžkových Standardů a 4 rodinné apartmány.

Stravování Součástí ceny je bohatá a skutečně vyhlášená bufetová snídaně. Na obědy a večeře doporučujeme navštívit zdejší pivovarskou restauraci a vybrat si zde z vynikající krajové kuchyně.

Služby

*       ubytování přímo v centru Mikulova, pár kroků od historického srdce města

*       relaxace v hotelovém bazénu a wellness

*       vířivka a bazén s výhledem na centrum Mikulova

*       široký výběr wellness procedur přímo v hotelu

*       prvotřídní víno a skvělá gastronomie

*       vlastní pivovar a degustační galerie

*       vinný sklípek / vinárna

*       časté sezonní akce (plesy, swingové galavečery, Velikonoce, Zavírání hory, Vinobraní a mnohé další)

*       tematické jednodenní výlety moderním klimatizovaným autobusem – za kulturou či nákupy do Vídně

Zdravotnictví K dispozici je hotelový lékař na zavolání, na recepci lze zakoupit různé volně prodejné drogistické a lékárenské zboží, případně je v okolí několik lékáren v dosahu pěti minut chůze.

Obchody V Mikulově je několik supermarketů, v bezprostřední blízkosti hotelu například Coop. V areálu hotelu je v současnosti i butik s oblečením a drogistickým zbožím.

Bazén

Užijte si vodní masáže, dva protiproudy a chromoterapii v luxusním střešním bazénu se střešní terasou, chrličem vody a idylickým výhledem na Svatý kopeček.

Zbavte se stresu a únavy v moderních vířivkách na romantické sluneční terase na střeše hotelu, s výhledem na zámek, každá ze tří vířivek má kapacitu 5 až 7 osob.

Vycházky a atrakce

U nás si přijdou na své milovníci dobrého moravského vína, ale i piva. Hotel má své vlastní vinařství a dokonce vlastní minipivovar, ve kterém náš sládek vaří tradiční česká piva i vybrané speciály.

Vedle hotelu vede červená a modrá turistická značka.

Vedle hotelu vedou naučné stezky „Po stopách novokřtěnců“ a „ Svatý kopeček“.

V Mikulově je aktivní rybářský spolek: http://mrsmikulov.ic.cz/

Cyklistika

Vedle hotelu vede cyklostezka 5044 Moravská vinná Stará hora (Mikulov – Dolní Věstonice):

http://www.cyklo-jizni-morava.cz/5044

Na recepci hotelu lze využít služeb půjčovny kol (elektrokola, kola, koloběžky).  

V hotelu je úschovna kol (kolárna).

Výlety veřejnou dopravou

Vlakem lze navštívit například Valtice, Břeclav, Brno, Vídeň.

Autobusem třeba Lednici, Pavlov, Brno…

Kočka, pes

Přijet k nám můžete i s vaším domácím mazlíčkem, za kterého nemusíte platit. A můžete přijet nalehko, pelíšek je možno pronajmout na recepci a v ulici jsou chovatelské potřeby.

Dětské hřiště a zábavy

Součástí komplexu je venkovní, korky vysypané, dětské hřiště

Cena

Možnost registrace s hotelem napřímo přes Internet, nebo telefonicky. Bez prostředníků.

Tzv. single senioři nemusí platit příplatek za jednolůžkový pokoj.

Pro seniory 55+ nabízíme zvýhodněné balíčky. Podívejte se na ně na našem webu.

Pokud při objednávce mailem či telefonem uvedete heslo "Portál i60", získáte na ubytování 10procentní slevu! Tato sleva se vztahuje na pultové ceny, pouze na ubytování a není kombinovatelná s již zvýhodněnými balíčky a akcemi.

Při platbě v hotelu akceptujeme platební karty, hotovost v korunách i eurech a bitcoin.

Standardní cena pokoje je vždy se snídaní. Pokud se nerozhodnete využít zvýhodněného balíčku, cena dvoulůžkového pokoje je 2320,- Kč a pokud jedete single, tak pokoj stojí 1910,- Kč. Vzhledem k častým akcím můžete ale většinou počítat s tím, že u nás najdete výhodnější nabídku.

WIFI – zdarma v celém hotelu

Kontakt

Hotel GALANT Mlýnská 2, 692 01  Mikulov

Tel.: 519 323 353; 725 422 219

E-mail: rezervace@galant.cz

Web: www.galant.cz

*** 

 

Další info
  • ZeměČeská republika
  • LokalitaJižní Morava - Mikulov
  • UbytováníHotel Galant
Odkaz na web