Moje výzva: Zeman z Hradu!

Moje výzva: Zeman z Hradu!

4. 11. 2014

Jste také zděšeni z chování a veřejného vystupování našeho prezidenta Miloše Zemana? Souhlasíte s jeho výroky a činy za dobu jeho úřadování na Hradě? Já tedy rozhodně ne, já se za jeho chování stydím.

Že bude Miloš Zeman nejhorším prezidentem po roce 1989, jsem tušil už v době volební kampaně, v níž záměrně použil řadu nepravd i vědomých lží a urážel své soupeře. Dávno nešlo o jeho pověstné bonmoty, které mi přišly před deseti patnácti lety docela vtipné a trefné.

Jenže z Miloše Zemana se stal za poslední léta pobytu na jeho chalupě sebestředný a hulvátský jezevec, který dělá ostudu naší republice.

Copak si může prezident jakékoliv země dovolit to, co si dovoluje Miloš Zeman?

Nechci prezidenta, který:

- používá ve veřejnoprávním médiu ta nejsprostší slova (nebo jsou snad slova jako "zkurvit a kunda" běžným slovníkem občanů České republiky?)
- oceňuje nejvyššími státními vyznamenáními „umělce“, jež mu posloužili ve volební kampani
- nechává si posluhovat od českých oligarchů (ale ruské oligarchy by nejraději pozavíral jako Putin)
- nepřímo schvaluje porušování lidských práv v Číně
- obklopuje se podivnými spolupracovníky, kteří ani nesplňují bezpečnostní prověrku
- je závislý na jeho pověstných virózách, jež mu podlamují nohy a svazují jazyk

Stydím se za takového prezidenta. Bohužel, jako občan České republiky nemohu svého prezidenta odvolat. A tak jen mohu prohlásit, že Miloš Zeman není mým prezidentem!

A jako jsme před 25 lety volali Havel na Hrad, nyní voĺám: Zeman z Hradu! Kdo se přidá?

 

Tento příspěvek vyjadřuje osobní názor autora - pozn. redakce

Můj příběh politika
Hodnocení:
(3 b. / 2 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Zdeňka Vítková
Paní Vlaďko,děkuji Vám, že jste se odvažila něco napsat ohledně příspěvku pí Blaškovičové.Byla jsem jím značně překvapena,ale kdybych to sem napsala já,stala bych se zase terčem útoků.Děkuji Vám za všechny ostatní slušné lidi.
Vladka Steinová
Dobrý den,dovolím si též reagovat.Ani já se nepřipojím k výzvě Zeman z Hradu a nebudu zde uvádět, koho a proč jsem volila.To je osobní věc každého občana tohoto státu.Spíše mě zaráží reakce pí.Blaškovičové ze dne 4.11.014 v 18.25. Její diskusní příspěvek se hemží rovněz vulgárními slovy a já prosím redakci o vymazání tohoto příspěvku.Děkuji
Růžena Antlová
K takové výzvě se nepřipojuji a je mi z takového mediálního "šílenstvý " docela smutno . Každý z nás je hříšník a nemá právo odsuzovat jiného. Co se stalo tak hrozného aby se navrhovalo aby šel Zeman z Hradu ? Změnilo by se něco ? Nejsem si jistá že ano. Neměl by taková slova používat i když někdy se pravda říct asi jinak ani nedá i když je člověk prezidentem. V parlamentu je slyšet větší vulgární slova která národ toleruje a co se týká někoho z mladé generace která dříve Zemana "nemusela" tak po tomhle mediálním humbuku ho milují včera jsem měla možnost vyslechnout rozhovor skupinky vysokoškoláků kterým právě Zemanovo svérázné vystupování a použití slov která tolik rozbouřila hrstku veřejnosti bylo hodně sympatické . Souhlasím s komentáři pana Hradeckého,paní Šenbergerové ,Salajové,Douškové i paní Lenky a považuji řádně zvoleného prezidenta za svého prezidenta tak jak jsem brala i dřívější řádně zvolené prezidenty jako hlavy státu i když měli daleko větší chyby než Zeman..
LENKA VORÁŘOVÁ
Proč? Protože Pat a Mat taky patří k sobě :) :)
Jitka Chodorová
Paní Lenko,proč do této kauzy zatahujete pana Schwarzenberga,tady se řeší pan Zeman,lidmi jako jste vy,pravděpodobně zvolený prezident.Já ho nevolila,ale znám mnoho starších lidí,kteří ho také nevolili,proč to hned házet na mladé,ale jsem ráda,že naše mládež má větší rozum,než ti,co mu dali svůj hlas.
LENKA VORÁŘOVÁ
pane Blahoslave, jestli ta narážka je míněna i na můj koment, tak si pozorně přečtěte, že se pana Zemana nezastávám ani v nejmenším, ale vadí mi, že obecně média i lidé tady jsou děsně neobjektivní.... takže všem stejným metrem, prosím... a o mladých a vzdělaných lidech v této zemi, co prozřeli a volili Karla, to bych raději pomlčela...myslím, že to byla jen invazivní kampaň přes FB - tudíž novodobé vymývání mozků - ovšem - je-li co vymývat, že?
Jitka Chodorová
Souhlasím,Zeman z Hradu,já ho nevolila ani náhodou,ale byla jsem zklamaná z jeho zvolení,pro mě nebyl od začátku mým prezidentem,tušila jsem při nejmenším nějakou ostudu,ale jak se on chová,to převyšuje všechna očekávání.On své sprostoty hází na knížete,tady souhlasím s panem Janem pode mnou,on může,protože jeho protivník je taky sprostý,jenže zapomíná,že on je prezidentem,se všemi právy,kterých zneužívá,a povinnostmi,které nenaplňuje.Já jsem pro,aby Zeman šel z Hradu!!!
Jan Blahoslav
Nechápu, jak se ještě někdo může Miloše Zemana zastávat a jako argument používat srovnání s Karlem Schwarzenbergem. Jako když na základní škole Pepíček omlouvá dvojku z chování tím, že Lojzík ji dostal taky. Zeman z Hradu!
VANDA Blaškovič
Bohužel, nestačí se stydět za "svého" prezidenta "Můj" prezident to není, já jsem ho nevolila. Je třeba se stydět za ty, kteří ho volili. Věděli, že lže - i v předvolební kampani.Věděli že je chováním a vystupováním sprostý, neomalený hulvát. Věděli, že není schopen národ "spojovat", ale jen rozeštvávat. Věděli že je malicherně mstivý a snadno zkorumpovatelný. Věděli, že si drží kolem sebe poskoky, které pak za jejich podlézavost odměňuje z cizího. (z našeho!) Věděli, že bez opilosti už asi nemůže ani existovat. Přesto mu dali hlas....zřejmě volili k obrazu svému. Takový "prezident" není jen ostudou a urážkou úřadu, který zastává, ale i národa, kterému "vládne". Národa, který si jeho volbou vystavil sám sobě vysvědčení. A ta známka je nedostatečná!!! čili 5 !! Jsem si vědoma že jsem součástí tohoto národa, miluji ho..snad si zasloužíme jednou prezidenta na kterého budeme hrdí. Dnes to ovšem není. Dnes je to zaplivaná a začuzená 4.cenová skupina kde jsou i ku*vy. Ano, stydím se za pana prezidenta že to tak zk***il i když vím že to nestačí a nebude to stačit !.Tak tedy Do p***e ! Kam s ním?
VANDA Blaškovič
100% souhlas. Zeman z Hradu !

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.