Moje vernisáž: Děti za zrcadlem

Moje vernisáž: Děti za zrcadlem

15. 10. 2014

Dlouho jsem přemýšlela, jaké téma zvolím, abych se se svými fotografiemi mohla s Vámi podělit o kouzla přírody, zahrady, zvířat, lidí, věcí kolem nás...

Nakonec jsem se rozhodla, že Vám přiblížím kousek ze života opuštěných, často i hendikepovaných dětí, které jsem měla možnost navštívit a fotit v Dětském centru Veská, oddělení, kde jsou umístěny děti od miminek do předškolního věku.

Když jsem se ocitla mezi těmi drobečky, nejdříve jsem si s nimi hrála, povídala a teprve potom jsem dostala odvahu vzít do ruky fotoaparát a nafotit kousek z jejich života bez mámy a táty. Mají dokonalou péči sestřiček, vychovatelek, odborných pracovnic, kterým říkají "teto". I já jsem se stala na chvíli jejich tetou...

 

Vernisáž fotografií je nová soutěž magazínu i60 o zahradní gril společnosti Mountfield. Sestavte ze svých snímků výstavu fotografií na vámi zvolené téma a pozvěte své přátele na vernisáž. Pravidla soutěže najdete zde.




vernisáž
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Vávrová
Přiznávám, nějak se mi nedostává slov. Je to pro mne hodně citlivé téma. I když se snažím pomáhat podle svých možností - přispívám několika subjektům, které mají péči o nemocné, postižené nebo opuštěné děti v náplni, tak při pohledu do těchto dětských očí se mi to najednou zdá málo...Vanda to vystihla nejlépe...
Olga Štolbová
Děti jsou velké štěstí, ale vypadá to, že maminky těchto dětiček to nevěděly, snad najdou aspoň náhradní rodinu. Moc bych to všem přála. ♥ ♥ ♥
VANDA Blaškovič
Dětičky zlatý, trne mi srdce...jak ještě víc by bylo možné pro vás všechny otevřít náruč ?
Vladka Steinová
Paní Jarmilo, patří Vám velký dík za fotografické zpracování tak lidského a ožehavého tématu.
Soňa Prachfeldová
Dojemná vernisáž - nemají to ti drobečkové lehké a nebudou mít
Zuzana Pivcová
Je to svým způsobem téma odvážné, protože já bych v některých chvílích to fotografování nezvládla. Vy nenásilně ano a za to Vám patří dík a obdiv.
Jana Šenbergerová
Přestože tyto děti vypadají stejně hezky jako děti kohokoliv z nás, to nejdůležitější v životě jim chybí. Máma a táta, milující rodina. A bez této lásky je start do života o hodně těžší. Jsem ráda, že naše společnost na tyto děti nezapomíná. Měla jste dobrý nápad, že jste nám to připomněla.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.