Dobrých přátel není nikdy dost

Dobrých přátel není nikdy dost

29. 5. 2014

Zdá se, že vše o přehlídce a jejím průběhu již někdo přede mnou tady výstižně napsal. Nebudu se tedy opakovat. Z mého pohledu stačí jen pár slov a několik vybraných fotografií z mnoha.

Tou poslední, spíš jen textem na ní se nechlubím, jen mě upřímně překvapilo, že i v dnešním světě a v našem věku se taková překvapení dějí. Teď už vím, že dárek pro mě přivezla osoba až z Plzně, celou dobu byla přítomna naší přehlídce, aniž by vystoupila z anonymity. Tenhle milý počin jen završil moje neopakovatelné dojmy, pohladil neskutečně moji duši a potvrdilo se mé životní motto, že: "Dobrých přátel není nikdy dost."

Snad bude o jednoho více, kromě těch z Vás, které jsem měla možnost během dvou dnů v Praze poznat.

Díky Vám všem!

Modelky
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Šenbergerová
Úplně chápu vaše nadšení. Muselo to být moc fajn. Přeji mnoho krásných akcí všem!
Libuše Křapová
Ano, Zuzko, proto jsem napsala, že se paní Havlíčkové rozhodně nechci dotknout. My měly jen jednu značku.
Zuzana Pivcová
U nás to, děvčata, bylo částečně omezeno tím, že jsme vybíraly pouze v Marks & Spencer, kde převládá poněkud konzervativní móda, a navíc to bylo ještě na konci výprodejní akce, kdy bylo vše poměrně přebrané. Proto se zastávám Táni, která také neměla moc z čeho vybírat. Vy už jste měly naštěstí jarní a letní módu s atraktivnějšími barvami. Čím více obchodů, tím více možností. Ale všechno bylo fajn, v obou případech.
Zdeňka Vítková
Libuško,nebylo to tak jednoduché, např. do červené barvy nechtěl nikdo jít a já naopak křičela, já chci, to je moje barva !Boty jsem měla svoje, protože u Bati neměli žádnou moji velikost..Zaslechla jsem jak prodavačka říkala, že byli připraveni na seniorky a pak byl personál překvapen, že hledáme boty na podpadcích či vysokém klínu a z nejnovějších kolekcí.Jinak věkové rozmezí bylo 50-82 let a každý si měl vybrat, v čem se cítí dobře.Někdo si špatně vybral první den, necítil se v tom dobře a těsně před přehlídkou se šlo pro jiný model. Občas to byly i nervy,ale jinak žádná tréma, snad proto, že nás bylo více.Byly jste průkopnice a byly jste také krásně upravené i oblečené.My jsme možná barevností nasadily dost velkou laťku, o to zajímavější to bude v dalších pokračováních.Přeji všem hodně štěstí nejen v životě
Libuše Křapová
Dámy, sluší vám to. Nechci se nijak dotknout paní Havlíčkové, moc se nám všem při první přehlídce věnovala, ale myslím si, že vaše modely jsou vybrané líp. Jsou barevnější a mladší.
Olga Štolbová
Zdeni blahopřeju, moc Ti/Vám to slušelo, ale i ostatním děvčatům a že ten inkognito dárek, potěšil to věřím. Tak stále dobrou náladu...

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

AKTUÁLNÍ ANKETA

Co máte nejraději na letních prázdninách? (Označit můžete až tři odpovědi)

Slunce a teplo

14%

Dlouhé letní večery

13%

Setkání s vnoučaty/Hlídání vnoučat

12%

Pobyt na chatě či chalupě

12%

Výlety po Česku

13%

Dovolenou v zahraničí

12%

Cyklovýlety

12%

Koupání a opalování

13%