Bez práce nejsou koláče

Bez práce nejsou koláče

5. 2. 2014
Můj příběh
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Soňa Prachfeldová
Jste skvělá žena a hodně jste se napracovala !
Jana Šenbergerová
Teprve po přečtení tohoto příběhu jsem si připomněla, že jsem zažívala něco podobného, jen děti už nebyly malé. Nebylo to lehké, Růženko, ale zvládly jsme to a na radosti ze života nám to také neubralo. Naopak, člověka potěší, když zjistí, že si poradil i s tím, co se může jevit nezvládnutelným.
Miroslav Štorch
Moc pěkně napsaný příběh, který napsal běh života. Pracovní víceboj z více zaměstnání znám také ale háčkovat bych neuměl :-) Další Vaše směna doma u dětí. To by si měli přečíst poslanci, aby nekrátili porodné, podpory na mateřské dovolené a příspěvky pro postižené děti Sami sobě poslanci platy nesníží a berou i příjmy za práci, kteru neodvedou. Kolik lidí vydělává peníze velmi těžce. Jezdil jsem jako učitel o prázdninách na sklizni s kombajnem. To byla tvrdá práce v horku prachu. Aby nebylo ani zrno nazmar na koláče :-) Vážím si každé poctivé práce - i popelářů. Pro ně práce není koníček ale obživa.
Olga Štolbová
Růženko smekám a hluboce se před Tebou skláním. Také jsem měla období, kdy jsem dělala dvě práce a vstávala ve tři ráno, ale vydržela jsem to jen půl roku.
Svatava Páleníková
Paní Růženko, klobouk dolů. Tolik práce by nezastalo ani pět chlapů. Dnes se sice také těžko shání práce, ale dost často se lidem pracovat nechce. Takovou dřinu by dnes těžko nějaká mlkadá žena zvládla.
Zuzana Pivcová
Růženko, někdo si ani neumí představit, co má jiný práce, aby si něco vydělal. Teď už aspoň vím, s čím souvisejí ty Tvé kouzelné háčkované ozdoby.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 17. týden

Tento týden se budeme ve vědomostním kvízu věnovat vážné hudbě. Jak dobře ji znáte? To uvidíme...

AKTUÁLNÍ ANKETA

Co vás nejvíce "nabíjí"?

Výlet do jarní přírody

21%

Setkání s přáteli

20%

Kontakt s rodinou

21%

Knihy

19%

Vitamíny

19%