Dopis Carmen
Ilustrační foto: Pixabay

Dopis Carmen

1. 4. 2025

Milá Carmen,
je to už pár let, co jsem byla na Vašem pohřbu a pořád, opravdu pořád na Vás musím myslet. A co všechno se mi při tom vzpomínání honí hlavou!  

přátelství vzpomínky
Hodnocení:
(5.1 b. / 10 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Ingrid Hřebíčková
Paní Jano, i když je váš životní příběh trpký, přesto si myslím, že cesta ze samoty vede. Žijete v v Praze, tam je přece nejvíce možností se seznámit. Jen prosím nepropadejte beznaději, to by vás strhlo dolů. Když už jste jednou měla tak báječnou přítelkyni, tak ji najdete možná znovu. I přítele. Hlavně se vyhýbejte všem pesimistům.
Daniela Lender Chaloupková
Smutné, naprosto chápu. Třeba Vám Osud ještě někoho podobného do cesty pošle. Držím palce.
Michaela Přibová
Smutný příběh. Takové přátelství je krásné. Málo kdo ho prožije.
Daniela Řeřichová
Cituplný příběh. Takové hluboké přátelské vztahy jsou dnes vzácné. Chápu, že Vám Carmen chybí a bude chybět napořád.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 17. týden

Tento týden se budeme ve vědomostním kvízu věnovat vážné hudbě. Jak dobře ji znáte? To uvidíme...

AKTUÁLNÍ ANKETA

Co vás nejvíce "nabíjí"?

Výlet do jarní přírody

21%

Setkání s přáteli

20%

Kontakt s rodinou

21%

Knihy

19%

Vitamíny

19%