
Ilustrační foto: Pixabay
Múza
8. 4. 2025Jaro za dveřmi a moje Múza mě opustila! Přemýšlím ráno, cestou do práce, v tramvaji a autobuse o čem psát. Většinou mě totiž napadají slovíčka k článkům, nebo básničkám v MHD.
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní
příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke
konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv
vulgarismy.
Pro vkládání příspěvků do diskuze se musíte přihlásit
Iveta Tomčíková
11.4.2025 17:33
Pan Oldřich se ptá, slušnost je odpovědět, ale on mu už vlastně odpověděl pan Jiří. Jednu slečnu bolela budka (hlava) a mě napadlo při slovu budka - budka ptačí. Tak už je to trošku jasné pane Oldřichu? :-)
Jiří Dostal
10.4.2025 20:45
:-) Rád se budu mýlit, abych nesnižoval ducha komentářů, ale pointa je v asociaci budka - ptáčci jako můj fórek koruny - penze; autorčina invence zčeřila tu tvrdé duchovno, tu natvrdlost... :-)
Oldřich Čepelka
10.4.2025 18:13
Jiřího Dostala bych rád upozornil, že ty slečny měly na hlavách nové předvolební barvy koalice Spolu :-) Jo ale čemu jsem nerozumněl, té budce. Mezi klukama se říkalo "Chceš dostat na budku" a myslela se tím hlava. A co tady?
Jiří Dostal
10.4.2025 16:25
:-) :-) Taky mi při pohledu do korun stromů naskočí radost z vládou žehnané penze... :-) :-)
Libuše Křapová
10.4.2025 14:15
Také podobné typy potkávám - a už jsem se několikrát přistihla, jak na ně upřeně hledím. Snažím se totiž rozeznat, jestli je to holka nebo kluk, mládě oblečené po vzoru vrstevníků nebo bezdemovec , občas je to opravdu těžké :-)
Eva Mužíková
9.4.2025 10:34
Hned po ránu jste mne potěšila. Také mne podobné typy nechávaji klidnou. To je zkratka doba...
Alena Velková
8.4.2025 15:25
Vtipný článeček, ale pokud je potřeba Múza, pořiď si Bobinu :-)...viz ://www.i60.cz/clanek/detail/34675/kdyz-na-me-sedne-muza
Jarka Jendrisková
8.4.2025 14:24
Ráno stojím na zastávce, čekám na bus a mou pozornost upoutá blížící se strašák do zelí. Ale ne, jak se to jen tak říká, když se nám nelíbí nějaký módní detail, toto byl skutečný strašák : kožená bunda, maskáče a několik sukní, vše staré, vetché a obrovské, navlečené na štíhlé postavičce..., ale ten strašák je moc hezký, říkám si, když se přibližuje. Panebože vždyť je to naše Anička ! Poznala jsem svou krásnou vnučku, která se v poslední době, pravda začala oblékat trochu boho a propagovat udržitelnost, ale tohle mě už šokovalo. Ale zvládla jsem to, neřekla jsem ani slovo. Však ona z toho vyroste a pro potulku ji už dnes snad nezavřou.
Zpět na homepage Zpět na článek
Doporučujeme
Články z Drbna.cz
Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.
Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:
- Váš nejnovější článek
- Nejnovější komentáře k vašim článkům
- Nové vzkazy od přátel
- Nové žádosti o přátelství
JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí.
Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 16. týden
Asi nebudete překvapeni, když tématem vědomostního kvízu tohoto týdne budou "Velikonoční zvyky a tradice."
AKTUÁLNÍ ANKETA