S foťákem za detaily do Holešovické tržnice
Všechny fotografie: Martina Růžičková

S foťákem za detaily do Holešovické tržnice

4. 3. 2025

Fotím ráda detaily. Snažím se najít něco poutavého i v tom, co by většina lidí přešla bez povšimnutí. Baví mě nejen takové, které vytvořila příroda, ale hledám je i uprostřed města. Přitahují mě i místa, která se mnohým jistě jeví jako poněkud nevábná.

fotografování kultura města a obce
Hodnocení:
(5 b. / 21 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Elena Valeriánová
Tak to jsou fotky podle mého gusta. Martino, bezva nápad. Taky mám ráda focení detailů, zapadlých koutů a odhalování zajímavostí pomocí fotoaparátu. A navíc ještě zajímavý článek, krátký, přitom informační. Paráda.
Jana Šenbergerová
Díky za možnost nahlédnout do míst, která vůbec neznám.
Věra Ježková
Martino, díky za nový pohled na tržnici. Jak víš, na detaily moc nejsem. Některé vnímám, některé ne. A některé by mě nenapadlo vyfotit.
Jana Vargová
Moc pěkné, zajímavý pohled na tržnici.
Zuzana Pivcová
Připadám si jako barbar, protože do této tržnice jsem chodila jen po listopadu, když tam začaly fungovat trhy. Záhy jsem však od toho upustila.
Naděžda Špásová
Holešovice jsem čtyři roky denně navštěvovala, chodila jsem tam na Oděvní průmyslovku. Měla jsem ráda Stromovku. Hezké fotky.
Alena Velková
Tak to se opravdu povedlo!!!
Jan Zelenka
Martino, vaše fotky jsou skvělé. Zaměření na detaily je zajímavé.
Zuzana Zajícová
Tak tomu říkám skvělé oko! Vaše fotky mě nadchly, díky.
Šárka Bayerová
Moc se povedlo! Taky miluju detaily....

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 16. týden

Asi nebudete překvapeni, když tématem vědomostního kvízu tohoto týdne budou "Velikonoční zvyky a tradice."

AKTUÁLNÍ ANKETA

Co vás nejvíce "nabíjí"?

Výlet do jarní přírody

20%

Setkání s přáteli

20%

Kontakt s rodinou

21%

Knihy

19%

Vitamíny

19%