V pohádkovém světě Křišťálové zahrady
Všechny fotografie: Věra Ježková

V pohádkovém světě Křišťálové zahrady

8. 1. 2025
fotografování města a obce
Hodnocení:
(5.1 b. / 27 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Blanka Lazarová
Znám též z televize, ale bohužel se do té doby do Prahy nedostanu. Snad ještě bude třeba na jaře někde jinde. :-( Věrko díky.
Alena Švancarová
Tak to muselo být moc pěkné podívání,hezký zážitek.Díky za podělení se s námi,kteří se tam nepodívají.
Marie Seitlová
Věrko, nádherné.
Vladislava Dejmková
Je to parádní zahrada, mně to hned vylepší náladu, když se mohu podívat na něco tak hezkého.
Daniela Řeřichová
Věro, pěkná fotoreportáž. Jiří Pačinek je MISTR svého oboru; podobně jako Alena T. jsem jeho obdivovatelkou. Výstavu plánuji navštívit, ale nestíhám.
Anna Potůčková
Tak tohle bych si určitě ujít nenechala, pokud bych bydlela v Praze. Moc krásné a díky za článek, ve kterém tu krásu můžeme vidět alespon takto.
Jana Kollinová
Nádherná exkurze.
Naděžda Špásová
Věrko , to je paráda, krásné fotky, tam by se mi taky moc líbilo. Měj se hezky a přeji krásný celý rok 2025. :-)
Marie Měchurová
Ta kombinace barevného skla a sněhu v zahradě je moc hezká.
Alena Tollarová
Zapomněla jsem napsat, že mě dostaly ty bledulky :)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 16. týden

Asi nebudete překvapeni, když tématem vědomostního kvízu tohoto týdne budou "Velikonoční zvyky a tradice."

AKTUÁLNÍ ANKETA

Co vás nejvíce "nabíjí"?

Výlet do jarní přírody

20%

Setkání s přáteli

20%

Kontakt s rodinou

21%

Knihy

20%

Vitamíny

19%