George Harrison, Brouk, 
který se přesytil jako první

George Harrison, Brouk,
který se přesytil jako první

25. 2. 2013
hudební legendy
Autor: editor editor
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Šenbergerová
Jediná skupina, kterou jsem v hudebním světě zaregistrovala, ale nelíbilo se mi "šílení" fanynek. Ostatní skupiny šly mimo mě.
Věra Jelínková
Dobrý den. Jsem stejný ročník jako George Harrison,takže je, myslím si, úplně zbytečné se mě ptát, která "kapela" je ta moje. Ano, Beatles, to je moje mládí a věřím, že mi to vydrží napořád. Ringo chřestil prsteny, John zpíval, Paul hrál levou rukou a George byl takový "tichý" brouk. "Vřískaly" nejvíce fanynky, pokud zrovna neomdlévaly. Ještě, že existuje YouTube, kde si dnešní mladá generace může "brouky" poslechnout. I já si něco najdu. Mějte hezký víkend.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 17. týden

Tento týden se budeme ve vědomostním kvízu věnovat vážné hudbě. Jak dobře ji znáte? To uvidíme...

AKTUÁLNÍ ANKETA

Co vás nejvíce "nabíjí"?

Výlet do jarní přírody

21%

Setkání s přáteli

20%

Kontakt s rodinou

20%

Knihy

19%

Vitamíny

20%