Veselé a barevné. Kabelka nemusí být vždy jen černá
Ilustrační foto: Pexels

Veselé a barevné. Kabelka nemusí být vždy jen černá

9. 5. 2024

Béžová, hnědá, černá. Takzvaně univerzální, aby co nejdéle vydržela a hodila se ke všemu. To je častá zásada při výběru kabelky. Ale je čas pustit mezi ně trochu divočiny.

Nějaká ta barevná kabelka či velká taška by v šatníku mohla být. Na jaře či v létě dokáže rozzářit poněkud nudné a obyčejné oblečení tak, že se za její majitelkou každý otočí. Může jít o kabelku malou, která je skvělá do společnosti k černému či bílému outfitu nebo naopak obrovskou praktickou tašku, která se hodí na nákupy i na pláž.

Každopádně nejsou na místě obavy, že jde o věc, která omrzí. Však ji nenosíme každý den, jde o kousek výjimečný, zábavný, který ale nevychází z módy. Taková veselá barevná taška může mít mnoho podob, barev, tvarů. Opravdu není důvod se jich bát. Léto se blíží, rozhlédněme se po nějaké takové.

Tady je malá inspirace.

 

Snímek obrazovky 2024-04-15 v 12.53.11.png

Snímek obrazovky 2024-04-15 v 12.57.16.png

Snímek obrazovky 2024-04-15 v 12.58.55.png
Všechny fotografie: Pexels, Freepik

 

 

 

 

 

 

 

 

Inspirace pro ženy móda
Hodnocení:
(5.2 b. / 6 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Eva Mužíková
Tato nabízená inspirace mne vůbec nezaujala. Kabelky si představuji trochu jinak. Mám jich několik - bílá, černá, tmavo modrá, červená, které ale používám používám jen příležitostně. Pro mne jsou praktičtější menší batůžky a to nejen do města, ale hlavně na výlety. Mají hluboké vnitřní kapsy na zip, tam je peněženka v bezpečí. Mobil mívám v náprsní kapse u bundy, nebo v kapse u kalhot. Budu upřímná, to občas potřebné sundávání batůžku z ramen a opětné nandáváni mi také trochu vadí. Boty si kupuji opravdu kvalitni a jelikož mám batůžky v několika barvách, snažím se oboje barevně sladit. Namám ráda oblečení, obutí a doplňky t.zv:" Každý pes jiná ves".
Elena Valeriánová
Miluji kabelky (a botičky), ale z těchto bych si fakt nevybrala. Černé mám pouze psaníčko pro smutné případy. Nerada nosím černé boty, kromě lodiček na jehlách (kdysi dávno). Takže černé kabelky nevyhledávám, ale ty umělohmotné koše a hadrové neforemné tašky, to už vůbec ne. To jste si s výběrem fotek elegantních kabelek moc práce nedala. Mám i batůžek, může se vzít i do ruky a ten prostě miluji, je přesně takový, jaký jsem chtěla a chvíli trvalo než jsem ho sehnala.
Dagmar Vargová
Kabelky na fotkách mě neoslovily, jsou to spíš takové neforemné tašky. Mám ráda kabelky, které drží tvar, dají se uzavřít, nosím je v ruce. Nikdy jsem se nezvykla nosit kabelku přes rameno: buď řemínek klouže, nebo je rameno nepřirozeně vystrčené nahoru. Batůžky jsem si neoblíbila, potřebuji mít vše potřebné kdykoliv u sebe, nikoliv na zádech.
Jarmila Komberec Jakubcová
Kopila jsem si malý bílý batůžek, který může sloužit i jako kabelka a beru si ho do lázní, kde budu chodit s NW holemi. Snažím se mít vždy ke kabelce i peněženku.Z kabelek na fotkách bych si asi nic nevybrala.
Hana Čadová
Kabelek mám hodně. Přes rameno (na listonošku) nosím pouze v zimě k prošívané u kabátu. Jinak držím v ruce. Batohy nenosím.
Irena Mertová
Kabelky nosím a vybírám ráda, ale tady bych si nevybrala...
Naděžda Špásová
Kabelky jsou další můj úlet. Mám jich hodně i černou, ale tu nenosím. Mám ráda světlé hnědé a tmavě oranžové. Bílou také nenosím.
Olga Škopánová
Peněženku, mobil a klíče chci mít na bezpečném místě proto volím kabelky se zipem a nikoliv tak otevřené jako na obrázcích.
Hana Řezáčová
Nejraději nosím kabelku šedou a červenou, černá je takový základ ... Paní pode mnou píše, že kabelka překáží, to jo, ale bez ní by to nešlo :-) ... Zmiňovaný "ruksačík" mi nevyhovuje, do kabelky sahám pořád, v případě batůžku je mi nepohodlné pořád (každých 5 minut) ho sundávat a nandávat ...
Marta Kucharovičová
Kabelky sú zbytočne otravné a nepohodolné. V obchode nevie človek, kam by ju odložil. V reštaurácii často vidno, ako si ich dámy ukladajú pod sedadlo. Kabelka nepatrí na stôl, tak čo s ňou. Lepšia je kabelka na plece a úplne top je malý šik ruksačik. Moja dobrá babka kabelku nenosila. Mala asi štyri sukne a vreciek haba-kuk. Bolo vzrušujúce čakať, čo všetko z nich vyčarí. Lízanku, turecký med, rumbu, lentilky, sojovú tyčinku, sladké drievko, kofilu.....Ja obdarúvam svoje vnúčatá od perinky loptičkami, loptami, švihadlami-to sa do kabelky nehodí. Nenarodila som sa ale ako dáma-A!!!!- neľutujem. Je to iba môj názor.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 21. týden

ŽELEZNICE V ČESKU. To je téma vědomostního kvízu tohoto týdne.