Všechny fotografie: Naděžda Špásová
Pozvánka do Zooparku
8. 9. 2023Letošní září se chová jakoby se mu do podzimu vůbec nechtělo. Využili jsme toho a domluvili jsme se s dcerou, že se pojedeme podívat trochu dál od našeho bydliště.
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní
příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke
konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv
vulgarismy.
Pro vkládání příspěvků do diskuze se musíte přihlásit
Eva Mužíková
8.9.2023 19:21
Škoda že je to trochu z ruky, mám ráda takové výšlapy za zvířátky. Tak alespoň takto jsem se mohla pokochat.
Anna Potůčková
8.9.2023 18:19
Nadi pozvánka super, od však daleko. Na dohození kamenem mám ZOO Zlín-Lešná, takže pokud bych chtěla za zvířátky pojedu na Lešnou. Chválím Tvé krásné fotografie!!!
Daniela Řeřichová
8.9.2023 16:53
Naďo, hezké obrázky. Vzhledem k tomu, že jsem v Chomutově trávila jako dítě prázdniny a stále tam navštěvuji příbuzné, tak Zoopark i Kamencové jezero dobře znám. Loni jsem byla dost zklamaná, že v Zoo bylo málo zvířat a cesty poněkud neupravené.
Alena Tollarová
8.9.2023 15:26
Do chomutovského zooparku jezdíme s vnoučaty každé prázdniny. Právě že jde o menší zoo, tak se snadno celá projde a dětem to vlastně stačí. Její rozloha je dána pastvinami kolem, které jsou využity pro pastvu zvířat, do kterých je možnost se vydat ze zooparku safari expresem. Toho jsme letos využili a svezli se jím. V zooparku je čapí hnízdo, kde čápi zůstávají i přes zimu. O Kamencovém jezeře vím, ale letos poprvé jsme se tam byli i vykoupat. Cesta sice byla delší, ale stálo to za to. Celodenní vstupné 50 Kč za dospělého a 40 Kč pro dítě k tomuto světovému unikátu, vybavenému pro pohodové koupání, mi nepřipadá vůbec vysoké, naopak! Určitě jsme tam nebyli naposledy.
Zuzana Pivcová
8.9.2023 10:43
Bezvadné. Kdysi jsem se díky nějakému kvízu dověděla, že tento zoopark je naše největší zoo. Do té doby jsem si myslela, že to je Praha. Díky za pestrou vycházku.
Alena Velková
8.9.2023 09:24
Výborný nápad...pošlu tam syna s rodinou. Ještě jsem ti Nadi chtěla odpovědět na tvojí reakci u mého článku Oheň na střeše...co kdybys tu příhodu s kaskadérama sepsala? A určitě máš spoustu dalších v zásobě. Poděl se s námi!
Zpět na homepage Zpět na článek
Doporučujeme
Články z Drbna.cz
Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.
Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:
- Váš nejnovější článek
- Nejnovější komentáře k vašim článkům
- Nové vzkazy od přátel
- Nové žádosti o přátelství
JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí.
Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 17. týden
Tento týden se budeme ve vědomostním kvízu věnovat vážné hudbě. Jak dobře ji znáte? To uvidíme...
AKTUÁLNÍ ANKETA