Fotoreportáž: Hodinka ve Stromovce
Všechny fotografie: Daniela Řeřichová

Fotoreportáž: Hodinka ve Stromovce

4. 2. 2023

Známe ji asi všichni. Královská obora v nivě Vltavy jižně od Císařského ostrova patří k nejvýznamnějším přírodně krajinářským parkům v Praze.

Pro mne a další návštěvníky je synonymem příjemných procházek a relaxu v každou roční dobu.

Tak tomu bylo i 2. února. Zatímco v noci bubnoval na okenní parapety sníh s deštěm, ráno svítilo slunce a vytáhlo mne po náročném lednu konečně ven.

Pravda, musela jsem nasadit kulicha, protože studený vítr signalizoval, že zima svou vládu nevzdává.

Sluníčko laškovalo zpoza mraků a při pohledu na fotografie těžko uvěřit, že byly pořízeny v rozmezí dvou hodin.

Přeji všem klidné putování únorem.

 

 

fotografování příroda
Hodnocení:
(5 b. / 30 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Elena Valeriánová
Stromovku znám, ale jen podle jména. Nikdy jsem tam, bohužel, nebyla. Tak moc děkuji za seznámení prostřednictvím Tvých krásných fotografií.
Taťana Veselá
Neznám, avšak ráda jsem poznala. Paní Danielo, boží fotky. Jakoby do mě vstoupil klid a mír... děkuji :-)
Věra Ježková
Stromovka nikdy nezklame. Hezké fotky.
Marie Faldynová
Při poslední návštěvě Prahy jsem si udělala čas i na Stromovku a byla jsem nadšená, jak se změnila. Jako dítě jsem ji měla kousek od našeho bytu, takže jsme tam chodili často a rádi.
Jan Zelenka
Současnou tvář Stromovky znám pouze z fotografií a popisu íčkařek. Tato nová úprava je krásná.
Naděžda Špásová
Stromovku jsem si taky kdysi užila, hezká vzpomínka a hezké fotky.
Vladislava Dejmková
Charakter Stromovky mi trochu připomíná hradecké Šimkovy sady, kam zase chodívám často já si pročistit hlavu. Také se tam střídají vodní plochy s loukami, skupinami stromů a s místy k odpočinku. Máme tam dokonce grilovací koutky, viděla jsem je využívat i teď v zimě. Lidé sice kolem nesedí, ale stojí, ale užívají si to. Dokonce i po sobě uklidí. V každé roční době je tam také hezky.
Alena Velková
Krásná procházka, ale už aby bylo jaro :-)
Blanka Lazarová
Už jsem se prošla včera a dnes znovu. Stromovka se neomrzí. Díky. :-)
Libuše Heulerová
Dančo, dík...za krásné putováni Stromovkou, je skoro jarní.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.