Vlídná slova do nevlídné doby
Všechny fotografie: Věra Ježková

Vlídná slova do nevlídné doby

18. 1. 2023

V současné vypjaté době se to jen hemží zlobou, urážkami, osočováním, nepřátelstvím. Valí se na nás téměř ze všech médií.

Sepsala jsem proto několik slov, pouze podstatných jmen, která by ve vás mohla vyvolat příjemný pocit nebo hezké vzpomínky. Budu ráda, přidáte-li další.

Babička, bezpečí, borůvky, čokoláda, dědeček, děti, dobro, domov, důvěra, hájenka, holčička, hra, hudba, chaloupka, chlapeček, jehňátko, kakao, klid, koníček (hobby), kočička, kotě, kůzle, květiny, lahůdka, láska, ledňáček, legrace, les, maminka, miminko, mláďata, něha, objetí, odpočinek, pejsek, písnička, pohádka, pohlazení, pohoda, polibek, potůček, přátelé, příroda, radost, slunce, slůně, smích, spánek, svítání, sýkorka, štěně, tatínek, teplo, ticho, ukolébavka, umění, úsměv, zábava, zdraví.

Připojila jsem několik fotek.

 

psychika zábava
Hodnocení:
(5.1 b. / 35 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Tollarová
Teplo, světlo, kachnička mandarínská ...
Alena Švancarová
Moc dobrý nápad ,příjemné počtení.Už mám z toho všeho,co se momentálně řeší, hlavu jak pátrací balon.
Vlasta Ledlová
Prima nápad. Přidám pár dalších slov : Hvězdy na nebi, západ slunce , pláž, palmy, vůně, doteky, snění.
Helena Přibilová
Děkuji za moc hezký a pozitivní článek s fotografiemi, které pohladí oko i duši.
Hana Polednová
Věro, hezký článek s milými fotografiemi. Děláš dobře, také se na zprávy nedívám a politikou se rozhodně nezabývám. Proč si také kazit hezký den, raději pozorovat zvířátka, kytičky obláčky, zkrátka vše, co je pozitivní.
Miloslava Richterová
Hudební nástroje, zpěv, vůně svíčky, posezení, klábosení, čaj, káva, dortík :-)
Daniela Řeřichová
Věro, díky za hezký článek a fotografie. Věřím, že vlídných slov je víc než nevlídných. Média nesleduji a do svého života si nepouštím negativní energii.
Soňa Prachfeldová
Díky za milé názvy a ještě milejší fotky.
Věra Ježková
Děkuji vám. :-) Přestala jsem se dívat na zprávy, na webu jen přehlédnu nadpisy.
Anna Potůčková
Prima nápad, přidám další positivní slova a doufám, že se nebudu po někom opakovat: koníček, hudba, jídlo, tělocvična, kino, divadlo, film, výlet, procházka, fotografie, objímání, přání či přáníčka, touha, spánek

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.