Úvodní foto autor, foto v textu Pixabay.com
Fejeton na hodinky s vodotryskem
30. 12. 2022
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní
příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke
konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv
vulgarismy.
Pro vkládání příspěvků do diskuze se musíte přihlásit
Věra Ježková
30.12.2022 08:37
Jendo, milý příběh. „Hodinky s vodotryskem“ říkali i mí rodiče a prarodiče.
Rostislav Mraček
30.12.2022 07:58
Tak to je povedené! Také jsem o vodotrysku v hodinkách slýchal. Ale sám jsem jej ke svým potomkům nikdy nepoužil, hospodářská situace v rodině to už nevyžadovala.
Jana Kollinová
30.12.2022 07:54
Jak jsem nakonec dohledala, stará bela je veverčí kůže. Na konec se na stará kolena dozvídám, že mě rodiče chtěli obdarovat vysušenou veverčí kůží. :-) Pro ty, kteří se chtějí pobavit a najít význam mnoha známých rčení jsem připojila video. Pane Zelenko, díky Vám bylo moje dnešní ráno milé a úsměvné a teď jdu s Čikinou na kratičkou vycházku, jen tak kolem domu, dál mi to zatím nechodí.
Jana Kollinová
30.12.2022 07:27
Moc pěkný fejeton. Hned se mi vybavilo rčení, kterým jsem byla odbytá já, když jsem měla požadavek nad rámec našeho více než skromného rozpočtu: "Leda tak starou belu: "Líbilo se mi, že jste dokonce dohledal hodinky s vodotryskem, tak jsem zapátrala na wikipedii a neuhádnete co jsem našla. "Starou belu" :-)
Zpět na homepage Zpět na článek
Doporučujeme
Články z Drbna.cz
Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.
Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:
- Váš nejnovější článek
- Nejnovější komentáře k vašim článkům
- Nové vzkazy od přátel
- Nové žádosti o přátelství
JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí.
Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden
Od 5. dubna se otevřely dveře pro návštěvníky hradů a zámků ve správě Národního památkového ústavu. Tématem vědomostního kvízu tohoto týdne budou právě státní hrady a zámky.
AKTUÁLNÍ ANKETA