Šedovlásky
FOTO: Z archivu Jitky Mošovské

Šedovlásky

4. 11. 2022

Začátkem listopadu jsem se zúčastnila, jako vlasová modelka, semináře.

V prostorách studia v Praze se šešlo několik kadeřníků z ČR, kteří měli školení o novém tónovacím prostředku specielně navrženého pro přirozené šedivé vlasy. A jak to dopadlo?

Podívejte se.

 

móda vlasy
Hodnocení:
(5.1 b. / 14 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jitka Caklová
Jitko, dopadlo to moc dobře. Ten pocit, kdy se žena cítí být šťastná, protože jí to sluší, je k nezaplacení a z Tebe to přímo sálá. Gratuluji.
Hana Šimková
Jituško, tak promiň, já jsem myslela, že tě rozcuchaly. No, trošku ti to uhladit mohly. Já tě neznám, ani tvoje vlasy, tak se nezlob.
Eliška Murasová
Jitko, mně se velmi líbí tvé vlasy i účes, šikne ti to. :-)
Jitka Mošovská
Paní Hanko, to jsou moje přirozeně vlnité vlasy, vyfoukané difuzérem. Šedovlásek se sešlo pět, dvě polodlouhé vlasy, dvě krátké rovné a já s vlnitými vlasy. Každá jsme jiná. Vyšlo i video.
Hana Šimková
Nejsem si jistá, že by starému člověku slušel rozcuch.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.