
FOTO: Věra Ježková a Jan Zelenka
Když vaří muž
16. 10. 2022Když vaří muž, není to dnes nic mimořádného. Máme přece rovnoprávnost, ne? A navíc, většina z nás, kteří vaří, v této činnosti našla dokonce zalíbení. Zalíbení, které obvykle mívá dávnou historii.
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní
příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke
konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv
vulgarismy.
Pro vkládání příspěvků do diskuze se musíte přihlásit
Daniela Řeřichová
16.10.2022 12:20
Když vaří muž, tak většinou vaří dobře a nebojí se experimentovat. Italská kuchyně se v naší domácnosti zabydlela od doby, kdy jsme se recipročně navštěvovali s kamarádkou provdanou v Benátkách. Kromě těstovin vařím často minestrone, žádali si ji i kamarádi našich dětí.
Vladislava Dejmková
16.10.2022 11:10
Také vařím od dětství a nechávám se ráda ovlivňovat novými věcmi. Ŕadu z nich vyzkouším, jen některé v našem jídelníčku dostanou stálé místo. I já jsem převzala řadu receptů od své tchýně, která prožila dětství a mládí na Slovensku.
Zpět na homepage Zpět na článek
Doporučujeme
Články z Drbna.cz
Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.
Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:
- Váš nejnovější článek
- Nejnovější komentáře k vašim článkům
- Nové vzkazy od přátel
- Nové žádosti o přátelství
JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí.
Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 16. týden
Asi nebudete překvapeni, když tématem vědomostního kvízu tohoto týdne budou "Velikonoční zvyky a tradice."
AKTUÁLNÍ ANKETA