Vím, co je láska
FOTO: Archiv Hany Šimkové

Vím, co je láska

6. 9. 2022

Láska je zázrak, láska je štěstí, které někdy přichází i nečekaně. Láska je síla, která nám dává radost ze života, láska je jiskra v oku, která nás dělá mladší a krásnější.

Když jenom zahlédneme svoji lásku, bije nám silně srdce a víme, že žijeme. Žijeme totiž láskou a pro lásku. Láska nám může dát všechno, láska nám zkrášlí život.

Láska překoná všechny překážky. Když najdeme svoji lásku, tak už toho moc k životu nepotřebujeme. Láska nám dává vše, láska nás zbavuje starostí a všeho špatného, co je kolem nás, protože se nám zdá, že nic špatného není.

Koho si láska najde, toho si velmi hýčká. Všechno kolem rozkvete a život nás baví. Lásku si ale musíme chránit a opečovávat ji, aby nás neopustila. Láska umí hladit velmi něžně. Láska dokáže rozproudit krev a zahřívat nás ve vášnivém objetí. Láska nás rozpálí, láskou můžeme hořet. Proto, kdo má lásku, schová si ji do své náruče a hřeje si ji na srdci. Prostě láska nás zahřívá.

Proto ti, co lásku mají a mohou se v ní zahřívat a choulit se jí do náruče, tak ti bez problémů přežijí nadcházející zimu. Kdo lásku nemá, tak by ji měl začít hledat rychle, protože potom ho může zachránit jen další svetr a to opravdu asi není ono.

Také je dobré si pořídit pejska, kočičku, či jiné, chlupaté, teplé, milované zvířátko.

Láska je totiž všemocná a když budeme hodně milovat, tak možná zachráníme celý svět.

No a hlavně sebe.

láska Můj příběh
Hodnocení:
(5 b. / 29 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jitka Caklová
Nejprve jsem musela poznat lásku k sobě samé, abych pochopila, že nejsem obětí manžela, který se mnou nikdy nepůjde tancovat, do divadla, kamkoliv za zábavou, na hory, k moři, ani na obyčejnou procházku, přesto ho miluji. Nemiluji ho za to, co pro mě udělal, ale miluji ho za to, co pro mě neudělal. To je podle mě ta pravá láska ♥♥♥
Jitka Caklová
Zdenko, je to Váš názor, která se mnou nežijete, na to se zeptejte mého manžela. Ale přesto s Vámi souhlasím, neboť jsem si toho vědoma. O poznání lépe jsou na tom ti, kteří si to neuvědomují, žijí v iluzi, jak je všichni milují, jak je s nimi život jednoduchý a nic proti nim nemám.
Jana Jurečková
Romanticky napsáno, ale krásně. Kočičku a kocourka doma mám. Jsou to dvě hvězdičky a lásku umí rozdávat kolem sebe, musím jim jen a jen děkovat...
Irena Mertová
Hezké rodinné fotky :-)
Zdenka Soukupová
Jitko, s Vámi asi není jednoduchý život.... Hanko, moc hezky napsané.
Blanka Lazarová
Jen bych dodala. Kdo doopravdy nemiloval, ten asi nepochopí. A ten kdo kupči, nemiluje.
Marie Měchurová
V životě jsem prožila hodně lásek, lásku nešťastnou, šťastnou, manželskou, sourozeneckou, mateřskou, babičkovskou ... Bez lásek by byl svět o ničem. Važte si lásky, a bojujte o ni. Hezké a pravdivé zamyšlení.
Hana Šimková
No, nevím Jitko, ale já jsem přece nenapsala, že to musí být láska jednostranná, nebo, že lásku také nechovám k sobě. Žádný obchod v tom nevidím.
Jan Zelenka
Hezky napsáno. Láska sice v průběhu života mění svou podobu, ale stále existuje.
Daniela Řeřichová
Ano, láska má mnoho podob a posiluje nás. Člověk, který miluje, neobchoduje. :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.