
Ilustrační foto: Pexels
Jarní barvy a vzory nepatří k vyššímu věku? Nesmysl. Dámy díky nim mládnou
12. 5. 2022Žijeme v době minimalistické. Projevuje se to mimo jiné tím, že ženy preferují jednoduché pohodlné oblečení v nenápadných a elegantních barvách. Takový šikovně složený šatník odpovídá aktivnímu životnímu stylu. Ale je fajn, pustit si občas do života nějakou divočinu, ne?
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní
příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke
konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv
vulgarismy.
Pro vkládání příspěvků do diskuze se musíte přihlásit
Marie Faldynová
14.5.2022 20:04
Zdědila jsem po kamarádce halenku strakatou tak, že bych si něco takového nekoupila - a kupodivu v ní vypadám lépe, než jsem čekala. Navíc je z příjemného materiálu. Překvapila jsem sama sebe :-))
Svatava Páleníková
14.5.2022 13:20
Líbí se mi odvaha některých žen obléci si výstřední oděv (ať už barvou či střihem). Já tu odvahu nikdy neměla, ani v mládí, ale tiše jsem záviděla těm holkám či ženám, které "do toho" šly.
Martin Vrba
13.5.2022 13:36
10:53 Jo, už jsem si to našel, ta paní se stejným vkusem a pohledem na život starších lidí (ona to také nebere podle data narození) se jmenuje Alena Horylová https://www.i60.cz/clanek/detail/28734/vyrazne-sperky-se-nehodi-pro-zeny-vyssiho-veku-opak-je-pravdou
Martin Vrba
13.5.2022 10:53
Mám moc rád i výrazně naparáděné i starší ženy. Oblečení – jakékoli oblečení se musí umět hlavně nosit a ne už dopředu mít ve výrazu k přečtení: „To mám v tom ránu – to proto ti lidé na mne tak čumí!“, ale vždy jen: “Určitě se v tom každému líbím, proto na mne všichni s obdivem koukají.“:) Vždy si ty ženy představuji, jaké musely být krásné za mlada, když jsou tak pěkné a upravené i v tom vyšším věku. Na koncertu Paula Anky v Kongresovém centru v roce 2014 (hrozně to letí) mne potkaly dvě starší dámy v mém věku a moc jim to slušelo, někdo by řekl, že byly „až přezdobené“, samy mne pozdravily, tak jsem jim odpověděl, ale nevěděl jsem, koho zdravím. A popošel jsem pár kroků, náhle jedna z nich zavolala: „Martine, ty jsi nás nepoznal, my jsme přece ty kočky z televize“, a udělaly na mne mňau, tak jako to dělávaly tehdy před mnoha lety. Povídám, nekecejte, ty vypadaly jinak a ta více mluvná (odjakživa) povídá. „To se ví, že to jsme my, dědečku.“ Tak jsme se začali bavit ve stylu těch našich 70 - 80. let, když nám bylo kolem 20 let a bylo nám fajn. A pokračovali jsme pak i po koncertě ve vinárně a vzpomínali jsme na televizi i na módu (ta silnější si vychvalovala mrkváče) https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/152882-moda-za-totace-plisnaky-mrkvace-a-elastaky a na náměstkyni ředitele Zelenky - Balážovou, která chodila holkám do studia na Burze přeměřovat minisukně. Jo – ať se ženy pěkně oblékají v jakémkoli věku a klidně výrazně. Moc jim fandím a z íčka se mi líbila ta paní, která vyrábí ty větší netradiční šperky z kovu – jak se jmenuje – ach ta skleróza. Tak jsem se zase zakecal.:)
Daniela Řeřichová
12.5.2022 20:59
Proč ne? Každá žena je originál a je mi sympatické, když muži ocení její autentičnost i v odívání.
Hana Řezáčová
12.5.2022 20:49
Pokud něco takového ženě nevyhovuje, necítí se, mám s tím problém, tak to není pro ni to "pravé ořechové" ... Výrazné barvy, vzory, modely - to se musí umět nosit a dámy na foto to, zdá se, umí a moc jim to sluší ...
Helena Přibilová
12.5.2022 20:44
Ráda nosím vzorované oblečení (halenky, trička, sukně), ale vždy je doplním jednobarevným kouskem tak, aby výsledek nepůsobil "přeplácaně".
Jana Šenbergerová
12.5.2022 19:40
Zřejmě ve svém těle nosím starou cikánskou duši, která celým srdcem touží po barvách, ale rozum zblblý pochybnými názory na to, co se hodí a co ne, jí v tom úspěšně brání. "Takže je jistě moudré nosit celý život černou, modrou a bílou barvu, protože to svědčí o dobrém vkusu," to je část věty, na které nic moudrého neshledávám, zatímco s touto částí věty plně souhlasím: "... barevná halenka s výraznými květy rozhodně není výraz nevkusu." Ale to je pouze můj názor, se kterým nikdo nemusí souhlasit, ale také mi ho nemůže vyvrátit. Stačí, že s námi mává politika, nevidím důvod, aby totéž dělala móda. :-)
Irena Mertová
12.5.2022 17:53
Dano, já mám myslím jednu blůzku i s těmi papouchy. Když se vzpomenu, vezmu si ji na pivo... :-) - jestli nějaké bude.
Zpět na homepage Zpět na článek
Doporučujeme
Články z Drbna.cz
Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.
Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:
- Váš nejnovější článek
- Nejnovější komentáře k vašim článkům
- Nové vzkazy od přátel
- Nové žádosti o přátelství
JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí.
Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 16. týden
Asi nebudete překvapeni, když tématem vědomostního kvízu tohoto týdne budou "Velikonoční zvyky a tradice."
AKTUÁLNÍ ANKETA