Dvojnásobná porce zážitků
FOTO: Eva Mužíková

Dvojnásobná porce zážitků

15. 3. 2022

Počasí v posledních dnech mě zlákalo vyrazit do krajiny většině z vás známé, do Martinského údolí v Kořenově. Přestože všude byla ještě spousta sněhu, neodradilo mě to prochodit místa našeho setkání před několika lety.

Druhý den, abych toho neměla málo, jsme společně s Janou a čubinkou Dorkou vyrazily do okolí města Semily a na rozhlednu, která je na kopci Kozákov. I přesto, že tato trasa byla dosti náročná, díky krásnému počasí, kvalitnímu obutí a oblečení a bohaté svačině, jsme všechny kilometry zvládly bez úhony.

Přijměte prosím pozvání na tato toulání a zároveň zavzpomínejte na krásné setkání party skvělých lidiček v červnu 2019.

Zdraví vás velice, trochu uťapkaná Bertice.

cestování fotografování Tip na výlet
Hodnocení:
(5.2 b. / 24 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jan Zelenka
Krásné fotky, Evo. Tento kraj bohužel neznám. Ať ti to takhle chodí ještě hodně dlouho!
Elena Valeriánová
Bertice, díky za probuzené vzpomínky. V Kořenově bylo bezvadně, krásná příroda, počasí jak malované, dobrá společnost. Hned bych si to zopakovala. Už jsem se lekla, že chceš do oblak na tom podivném stroji, ale to jsi nebyla Ty, že ne?
Naděžda Špásová
Evi, to bys nebyla ty, kdyby jsi si nevybrala něco náročného. Ty nejsi babka, ty jsi juniorka. Fotky jsou super.
Anna Potůčková
Krásná procházka a ve dvou a více lidech jsou určitě procházky zábavnější. Hned bych se přidala. Ted nechodím nikde kvůli stálé bolesti malíčku na noze, jen do obchodu. Ale zítra už pojedu na chirurgii at vím co sním mám. Je to už 3 týdny, co jsem malíčkem zavadila o dveře ve sprše při koupání psa.
Vladislava Dejmková
Procházkám fandím, když jsou v krásné přírodě a navíc s kamarádkou a s pejskem, tak je to moc fajn.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.