Prasák týdne a Kokoti na neděli
FOTO: Stream.cz

Prasák týdne a Kokoti na neděli

6. 2. 2022

Ne, nezbláznila jsem se. Ani jsem se neopila, nedala si marjánku anebo příliš Kozlíkové tinktury.

Mám ráda historické detektivky spisovatele Vlastimila Vondrušky. Bez uzardění prozrazuji, že jsem jich zhltla už dobrých třicet. Ale! To jsem netušila, že je to prasák! A dokonce takový, že se na něj upřou oči médií a vyhlásí ho prasákem týdne! Úplně mi zatrnulo, když na mě ta zpráva na internetu vyskočila. Mizera! A jak dobře se maskoval! Z jeho knih ani rozhovorů se to nedalo vůbec zjistit!

Copak provedl? Svlékal se před školkou? V tramvaji osahával nějaké děvče? Anebo zanáší s dominou, chce se kvůli ní rozvádět a manželce odebral přístup k účtu se svými honoráři? Nebo se snad nechal vyfotit v opravdu choulostivé situaci?

Čekala jsem netrpělivě, co se na něj prozradí. Protože označení Prasák týdne v pořadu Kokoti na neděli (asi to budou nějací čerti nebo nemravové) nezíská jen tak nějaký trouba, co to neumí se ženskými.

Nevím, jestli mám prozradit, co jsem se dozvěděla. Bylo to příliš šokující. A já nevím, jak s tou informací vlastně naložit.

...

Jestli jste dočetli až sem, pak pravdu snesete. Vondruška je Prasák týdne, protože...

Protože tvrdí, že jsou jen dvě pohlaví: muž a žena!

Smějete se? Pláčete?

Nene, milánkové. To je realita! A jestli se vám to snad nezdá, tak příště ta "sympaťačka" z videa může ukázat prstem na vás. A zcela bezostyšně a beztrestně. A kdo bude hledat, za co jste si to vysloužili?

Vítejte ve světě liberální demokracie!

kultura osobnosti
Hodnocení:
(5 b. / 20 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Velková
To je dobrá pakárna!
Oldřich Čepelka
Včera jsem vyplňoval dotazník jedné univerzity. Šlo to dobře, dokud jsem se nedostal (budu to všechno psát česky) – k pohlaví. Jaké je vaše pohlaví? Měl jsem pět možností: žena – muž – nechci to sdělit – obojaké – ostatní. Měl jsem chuť odepsat: Rád to přijedu zjišťovat každému za pouhé tři dolary.
Zuzana Pivcová
Stává se to smutnou realitou, že pro každého, kdo nejde s hlavním proudem (asi bych měla spíš použít označení mainstream, abych byla in) platí "Vyhoďte ho z kola ven". A přes všechny jeho vědecké a další znalosti a schopnosti se po něm slehne zem. Jak jednoduché!!
Jitka Caklová
Dávám oba palce nahoru, lépe bych to nenapsala. Věřím, že v tomto nemocném světě není až zas tak málo lidí se zdravým selským rozumem a blýskání na lepší časy, než jaké byly do konce roku 2019, už není tak daleko ♥
Jana Šenbergerová
S panem Vondruškou plně souhlasím. Pohlaví jsou skutečně jen dvě, ale záleží na tom, jak jsou uplatňována. A co ta "sympaťačka"? Předpokládám, že dvě pohlaví ji přežijí. I když kdoví, jestli nás genetické inženýrství nepřekvapí nějakou žhavou novinkou.
ivana kosťunová
Není to můj svět , ale ve společnosti pana Vondrušky bych se cítila dobře.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.