FOTO: Soňa Prachfeldová
Takový všední obyčejný den
18. 1. 2022
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní
příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke
konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv
vulgarismy.
Pro vkládání příspěvků do diskuze se musíte přihlásit
Miloslava Richterová
19.1.2022 14:21
Toto vyprávění, budou-li se o to potomci zajímat, bude jednou velmi vzácné. Já jsem byla vděčná za dopisy mého otce, které psal švagrovi - mému strýci na vojnu. Měla jsem je zapůjčené k naskenování, ležely stužkou převázané 70 let v zásuvce. Dále mi jiný příbuzný poskytl zápisy o mé babičce, nar. v roce 1900, které si zapsala její sestra o každém z rodiny.
Zdenka Jírová
18.1.2022 23:56
Mám to podobné, . Také jsme měla a mám ráda vše připravené v pátek, abych v sobotu měla hotovo. Vnučka mi dala před 3 roky také knížku Babičko, vyprávěj. Poctivě ji vyplňuji a sháním materiál o minulosti. Je to hezká práce. O všech svých příbuzných jsem napsala, jací byli a nějakou historku, na kterou si pamatuji.
Hana Polednová
18.1.2022 23:24
Soni, krásný všední den v tvém podání. Mám to podobné. také mám ráda v pátek vše hotovo a krásné vzpomínky na dědečka. Přeji ti ještě hodně takových všedních dnů s krásnými fotkami. A knížka bude bude jednou pro vnučku krásná vzpomínka na babičku.
Jan Zelenka
18.1.2022 20:12
Krásná úvaha se závěrečným posláním a k tomu krásné fotky. Také rád vzpomínám na to pěkné, co mne kdy v životě potkalo. Ale i přes všechny možné trable, jde život dál a měli bychom ho užít plnou měrou!
Jana Šenbergerová
18.1.2022 19:31
Soňo, krásné myšlenky a fotografie od krásného člověka vždycky potěší. Kéž by takových bylo co nejvíc! Díky.
Jindra Hubačová
18.1.2022 18:35
Soničko, děkuji, milé čtení a vzpomínání. Také nejraději vzpomínám na svého milovaného dědečka a babičku, kteří mi věnovali lásku a péči do 18 let. Budu jim vděčná za vše do konce svého života!
Soňa Prachfeldová
18.1.2022 16:56
Děkuji vám , jsem občas nostalgická a moc vděčná, když čtu vaše milé komentíky. ♥
Zpět na homepage Zpět na článek
Doporučujeme
Články z Drbna.cz
Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.
Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:
- Váš nejnovější článek
- Nejnovější komentáře k vašim článkům
- Nové vzkazy od přátel
- Nové žádosti o přátelství
JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí.
Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 17. týden
Tento týden se budeme ve vědomostním kvízu věnovat vážné hudbě. Jak dobře ji znáte? To uvidíme...
AKTUÁLNÍ ANKETA