Je podzim, listopad - měsíc vzpomínání, smutku a nostalgie
Foto: autorka

Je podzim, listopad - měsíc vzpomínání, smutku a nostalgie

9. 11. 2021

Zvu Vás tímto na prohlídku fotogalerie hřbitovů našich i evropských, které jsem zachytila při svém cestování a toulání. Inspirovala mě k tomu naše fotografka Elena. Jestli chcete, můžete porovnat, jaké jsou v různých státech hřbitovy a jak se liší pochovávání zesnulých napříč naboženstvími:

fotografování
Hodnocení:
(5 b. / 21 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Eva Mužíková
Maruško, prohlédla jsem si fotky, přestože mne hřbitovy nelákají. Hodně jsi jich navštívila.
Eliška Murasová
Maruško, velmi zjímavé fotografie, ráda jsem si prohlédla. Taky chodívám na hřbitovy i fotím.
Naděžda Špásová
Maruško, i fotky hřbitovů můžou být hezké a zajímavé. Listopad u nás dneska nevypadá smutně. Naopak, slunce svítí jak v létě a obloha je azurová.
Alena Švancarová
Výborný nápad fotky hřbitovů.Už nadpis sedí - listopad je měsícem smutku nejen tím,že je svátek zesnulých,ale ten měsíc má nostalgii sám o sobě.Krátké dny,zima před námi....Fotky moc zajímavé,opravdu skvělý nápad,se zájmem jsem si je prohlédla.
Irena Mertová
Nostalgické, ale krásné fotky...
Daniela Řeřichová
Maruško, děkuji za zajímavé fotografie. V každé zemi se způsob pohřbívání trochu liší. Nejméně teskně na nás působily barevné hřbitovy v Brazílii.
Anna Potůčková
Majko díky, každý jiný ale mají jedno společné, že jsou to místa posledního odpočinku zemřelých, k nimž je potřeba chovat úctu. Štve mě, že se najdou tací, kteří ničí náhrobky, kradou různé věci apod. Prima fotky!!
Alena Velková
Moc pěkné a zajímavé. Taky všude kam jedu, zajdu i na hřbitov.
Věra Ježková
Hezký nápad i fotky. Děkuji.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.