Nové boty a telefon

Nové boty a telefon

15. 7. 2021

Vy, kteří jste se nechali očkovat dříve, můžete litovat. Kdo totiž bude očkován teď, dostane nové boty nebo telefon. Možná, že neočkovaní, nemajetní lidé utvoří fronty.

Kdo očkovaní nejste a nechcete to udělat, se schovejte. Budete totiž odchytáváni na nádraží při čekání na vlak, v obchodech atd. Asi už ničemu nerozumím. Kde je svobodná vůle? Já prostě být očkovaná nechci a nedonutí mě k tomu ani boty. To raději budu chodit bosa.

Začínám se ale bát, aby lidé očkovaní na nás nedělali útoky a úplně zblblí nás nechtěli očkovat násilím.

Tak nevím, jestli je ještě možné v tomto světě  dožívat v klidu. Možná, že nás neočkované opravdu někam zavřou a nechají vyhladovět.

Volám tedy o pomoc a volám zdravý rozum. Nebojte se, že vás nakazíme, jste přece očkovaní. Ale právě vy jste prý největšími roznašeči choroby.

No, tak pán Bůh s námi, nebo se možná Bůh odvrátil a zavřel oči.

 

PS. A vy očkovaní, prosím, nekamenujte mě.

Můj příběh
Hodnocení:
(2.9 b. / 21 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Řezáčová
Paní Šimková, očkování jako takové je prověřeno staletími. Vakcíny se vyvíjejí stále lepší a lepší, aby dovedly "informovat" tělo a to čím možná nejmenším fragmentem daného patogenu ... Jisto jistě nic to v budoucnosti neudělá. Proč by někdo vyvíjel a vyráběl blbou vakcínu, která by lidi nějak poškozovala? Lidi jsou potřeba, kdo by tady jinak makal :-) ? Jestli nemůžete očkování postoupit, tak celou rodinu nažeňte do očkovacího centra a dávejte na sebe pozor. Přeji zdraví a vše dobré ...
Hana Šimková
Mimo to je tady už asi pátá mutace a na tu není očkovaný nikdo.
Hana Šimková
To mě opravdu mrzí Evo. Chtěla jsem vědět jak očkovaní reagují na neočkované. Vždyť každý nemusí věřit, že to nevyzkoušené očkování je opravdu bezpečné. Každý si řekl svůj názor a to je dobře. Je z toho ale vidět, že si myslíte, že ti neočkovaní jsou nezodpovědní a že vás ohrožují. Zatím opravdu nevíte, co s vámi to očkování jednou udělá. Přeji vám ,aby vás tedy opravdu ochránilo. Nechtěla jsem rozpoutat takové tažení, ale už se stalo.
Alena Švancarová
Paní Mužíková rozumné slovo.Nějak jsem tomu také přestala rozumět a vidím,že nejen já.Dobrou noc.
Martin Vrba
Máte pravdu paní Evo Mužíková, děkuji za radu.
Eva Mužíková
Pane Martine, já bych na Vašem místě nereagovala. Tebe Hanko nějak přestávám chápat.
Martin Vrba
Paní Šimková, až se zítra probudíte, tak to zase necháte všechno smazat – jste nemocná - to už tady taky bylo. Je mi vás moc líto, protože podle současných vědeckých prognóz Jana Trnky (dnes ČT 24 ve 23:10) jste podle věku bez očkování kandidátem na onemocnění kovidem, tak vám držím palce.
Hana Šimková
A ještě Vám musím říci pane Vrbo, že v těch narážkách na mne, jste úplně ubohý.
Hana Šimková
Pa ní Boženo děkuji.
Hana Šimková
Ano , kočkování to bylo, ale netušila jsem, že se stane tak nebezpečné. Podle pana Vrby se pozná , kam až to může dojít.. Nejdříve vyhrožuje a pak napíše, že má nějaký smysl pro humor. Ten ho tak postrádá, že už to dál nejde. Monika mě jediná prokoukla. Byla to opravdu zkouška. Všichni jste měli nakonec pravdu, jen chytrý pan Vrba absolutně neobstál. Já se opravdu očkovat nemůžu, ale asi to nebudu raději nikomu říkat, protože situace pro mne není příznivá. Jedině vám můžu slíbit, že nemůžu nikoho nakazit, protože jak vidím, jste všichni očkovaní. Děkuji vám za vyjádření k situaci.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

AKTUÁLNÍ ANKETA

Co máte nejraději na letních prázdninách? (Označit můžete až tři odpovědi)

Slunce a teplo

14%

Dlouhé letní večery

13%

Setkání s vnoučaty/Hlídání vnoučat

12%

Pobyt na chatě či chalupě

12%

Výlety po Česku

13%

Dovolenou v zahraničí

12%

Cyklovýlety

12%

Koupání a opalování

13%