Nové boty a telefon

Nové boty a telefon

15. 7. 2021

Vy, kteří jste se nechali očkovat dříve, můžete litovat. Kdo totiž bude očkován teď, dostane nové boty nebo telefon. Možná, že neočkovaní, nemajetní lidé utvoří fronty.

Kdo očkovaní nejste a nechcete to udělat, se schovejte. Budete totiž odchytáváni na nádraží při čekání na vlak, v obchodech atd. Asi už ničemu nerozumím. Kde je svobodná vůle? Já prostě být očkovaná nechci a nedonutí mě k tomu ani boty. To raději budu chodit bosa.

Začínám se ale bát, aby lidé očkovaní na nás nedělali útoky a úplně zblblí nás nechtěli očkovat násilím.

Tak nevím, jestli je ještě možné v tomto světě  dožívat v klidu. Možná, že nás neočkované opravdu někam zavřou a nechají vyhladovět.

Volám tedy o pomoc a volám zdravý rozum. Nebojte se, že vás nakazíme, jste přece očkovaní. Ale právě vy jste prý největšími roznašeči choroby.

No, tak pán Bůh s námi, nebo se možná Bůh odvrátil a zavřel oči.

 

PS. A vy očkovaní, prosím, nekamenujte mě.

Můj příběh
Hodnocení:
(2.9 b. / 21 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Martin Vrba
„Očkování je řešení epidemické krize,“ řekl prezident České lékařské komory Milan Kubek ve vysílání CNN Prima NEWS, kde se shodl s epidemiologem Petrem Pazdiorou, že je problém v neproočkovanosti stále velkého množství populace. Ideálním scénářem by podle šéfa ČLK bylo, kdyby se zavedlo očkování proti covidu jako povinné. Kubek také označil odpírače vakcíny za černé pasažéry. Konec citace. To je i moje řeč, kdo se nenechá očkovat bez nějakého vážného důvodu, tak bych mu sebral v první řadě řidičák, nebo zvýšil daně, nebo snížil dchod, protože stát s covidem přichází o peníze a má právo taky něco od občana žádat, zvláště když je očkování bezplatné. Stejně už postihujeme neplatiče alimentů, kteří si nadělají děti a pak přehodí jejich výživné na stát. Kdo se nechce nechat očkovat – nemusí – ať je to dále dobrovolné, ale ať zaplatí třeba 50 000 a v případě onemocnění, tak celou léčbu do posledního pětníku. Jak k tomu přijdou ti ostatní, kteří pro zamezení epidemie spolupracují se státem a zdravotnictvím? Kecky a telefon – to je blbost – ať platí černí pasažéři pokuty a to pořádně mastné!
Martin Vrba
Paní Šimková, podle toho, kolikrát Vás sem už dávají, tak možná si Íčko přeje trochu rozproudit diskuzi, nebo jste už zdejší ředitelkou, nebo placenou dopisovatelkou? Ta básnička se vám opravdu povedla, ale s tím bojem proti očkování si nezahrávejme, to by nás pak bolelo všechny. A že se vy nemůžete nechat očkovat z důvodu zdravotního, tak to ještě neznamená, že máte právo nasedat na propagandu východních rozvědek a přát si aby tady lidé umírali na covid strkat svůj klín mezi náš lid a EU. :)
Hana Šimková
Vando, to mi snad nepřeješ. Já jsem sice nedodala, že se stejně nemůžu nechat očkovat z důvodu zdravotního, ale stejně mi čím dál tím větší nátlak vadí. Neočkovaní už jsou skoro pronásledovaní.
Hana Rypáčková
Zatím snad jen reklamy, povinnost přijde, až se nebude muset podepsat papír dobrovolnosti. Zvedla jsi mě z křesla a hledám certifikát a papry z očkování.. Ano, je to tu černé na bílém. Pacient vyžaduje dobrovolné očkování za účelem.....No u přeočkování sice chybí to dobrovolné, ale že jsem byla podrobně informována o způsobu, přínosu a rizicích, tam je.
Hana Šimková
Tak jsem si myslela, že jsem se idiota konečně zbavila a on se vrátil. Že pane Vrbo? Tak Vám vadí, že jsem se vrátila ? Tak máte smůlu a to ještě ani nevíte jakou.
Irena Mertová
Co na to říci...
VANDA Blaškovič
Až ti odpírači, nedej bože, chytnou koronavir, pozdě bycha honiti...
Jana Šenbergerová
Hani, neboj, my se také nebojíme. Kdo se bojí, ....
Martin Vrba
Odpírače očkování, jako je zdejší asociální nudlový živel – věčně odcházející a zase přicházející „prudička“ paní Šimková, bych nejdříve naočkoval násilím povinně za mimořádného stavu a pak bych je povolávacím rozkazem poslal obracet na postelích ty nemocné 120 kilové pacienty a mýt jim zadky v umělém spánku na 16hodinové směny namísto těch chudinek sestřiček, které tam denně nasazovaly a zase budou nasazovat život v těch atom oblecích i pro takové, kteří nejsou ochotni udělat minimum – nechat si dát injekci, která nebolí a už ji bez následků a s pozitivním výsledkem dostalo mnoho milionů lidí na celém světě. :) Hoďte na ni už konečně síť!
ivana kosťunová
Bůh není alibista- třeba zrovna si přeje, abychom byli všichni očkovaní :))

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.