Co asi sdělí národu prezident Zeman
FOTO: Pixabay

Co asi sdělí národu prezident Zeman

24. 4. 2021

Politici, občané, média čekají na nedělní vyjádření prezidenta Miloše Zemana k vrbětické rozbušce. Všeobecně se očekává, že nejvyšší hlava státu sepsuje BIS, pokárá vládu a omluví se Putinovi i jeho rozvědčíkům. Ale možná jeho projev budete vypadat takto.

Česká republika politika
Hodnocení:
(4.4 b. / 15 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Zdenka Soukupová
Nelíbil se mi projev prezidenta, nelíbí se mi tento článek. Nelíbil by se mi ani Marek Eben jako prezident, byť ho mám moc ráda.
Dana Procházková
Pane Vácho, dobře napsané.
Martin Vrba
Pane Libánský - ne – ne – nemáte pravdu. Pan Miloš Zeman je českým prezidentem, a to dvakrát za sebou zvoleným občany ve svobodných volbách. A je více naším prezidentem, než byli ti dva předchozí, protože byl volen všemi občany a nemusel být nikdo z poslanců zatčen, jako při volbě V. Havla, kdy volba probíhala pouze v parlamentu a kdy byl účelově zatčen Miroslav Sládek, předseda strany SPR–RSČ, který se v době konání volby nacházel ve vazební věznici Na Pankráci. Byla to sviňárna nejhrubšího zrna, o které se rozepíší teprve až budoucí historici. A při zvolení Václava Klause prezidentem zase kuloáry putovaly igelitové tašky lobbistů plné peněz. Což mu na legitimitě moc nepřidalo – a spíše se jednalo „o peníze v igelitu“ než o „legalitu.“ :) Pan Zeman je náš dosud nejlepším prezidentem, jakého jsme kdy tu měli od Masaryka (ten byl nejlepší) a nevidím zatím nikoho, kdo by ho mohl ze současníků zastínit v budoucnu. Jeho kvality ocení ještě více také teprve historie. Pokud se vám nezdá, že hájí špatně zájmy ČR, tak v tom máte pravdu jen částečně. On podle mne měl okamžitě po tom podvodu, kdy EU rozhodla o kvótách na migranty většinově, i když podle dohod na takové hlasování neměla nárok, tedy zase se jednalo o nás bez nás jako u Mnichovské dohody (zrady), měl iniciovat všechny kroky k vystoupení z EU. Jsem přesvědčen, že kdyby byl býval zvolen pan Drahoš prezidentem, tak se nám po republice dnes potulují tisíce a tisíce nelegálních migrantů. Nyní se jich dočkáme, pokud se do vlády dostanou novodobí a perspektivní „komunisté“ - Piráti. :)
Jiří Libánský
Není to český prezident. I když se za něj vydává. Český prezident by hájil zájmy svojí země a občanů. Rozhodně ne jen zájmy svoje, svých "poradců", sponzorů a cizích zemí.
Martin Vrba
Přemýšlel jsem, kam napsat toto tak důležité sdělení, nakonec jsem došel k názoru, že patří asi sem: Dnes 25.04. na stanici NOVA CINEMA ve 14:25 máte možnost naposledy sledovat film MRAZÍK tak, jak jste ho rok co rok sledovali už více než třicet let. „Od příště to bude ale docela jiná pohádka. Zvláštní komise při senátu ČR se rozhodla do budoucna snížit počet postav kvůli Vrběticím pouze na tři. Na Ivana, toho sebestředného východního dacana, Marfušu, typickou reprezentantku ruských žen a na jedovatého dědka Satana. Nyní se ještě jedná s našimi spojenci v EU a v NATO, zda se nemá název MRAZÍK nahradit jiným názvem, o kterém by hlasoval Evropský parlament na nejbližší schůzi. Bylo už načase postupně odstranit z naší scény tuto tak zvanou pohádku, která ve skutečnosti oslavuje MRAZÍKA - GENERÁLA ZIMU, který stál za porážkou našich německých přátel u Stalingradu, kteří tam na východě i za nás umírali za lepší svět.“ :) ČASY SE MĚNÍ https://www.youtube.com/watch?v=g_7pvZEBz3Y
Zdenka Jírová
Vy jste , pane Vácho, jasnovidcem nebo tajným poradcem pana prezidenta? Spíš to vypadá, že ne, projevy si pan prezident píše sám a nepotřebuje je číst. Jako jediný politik mluví vždy "spatra". Spíš to vypadá, že jste vy tajným vyslancem opozice. Nemám takové štvavé články ráda, jsou jak z Rudého práva z doby minulé. Pamatuji si je, byly stále stejné, tak je nikdo už ani nečetl. Ani vaše články se nedají číst celé, stačilo mi pár vět, abych věděla, co v dalších bude. Je to ztráta času, je číst. Umíte psát i o něčem jiném?
Jana Šenbergerová
Kdyby přišel s něčím takovým, začala bych věřit, že je možné překročit svůj stín.
Jarmila Komberec Jakubcová
Nějak v té záplavě zpráv mi uniklo, že pan prezident Zeman má nového tiskového mluvčího. Tak gratuluji a přeji v nové funkci hodně úspěchů.
Marie Měchurová
Omlouvám se, chtěla jsem dát 5 hvězdiček, přes mobil mi to blbne. Kéž byste měl pravdu a pan prezident nás překvapil, ale bojím se, že se to nestane.
Růžena Kuželková
Už tady jeden byl - co hlásal o lásce a pravdě - jak to dopadlo,nechť si udělá každý svůj úsudek sám.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 17. týden

Tento týden se budeme ve vědomostním kvízu věnovat vážné hudbě. Jak dobře ji znáte? To uvidíme...

AKTUÁLNÍ ANKETA

Co vás nejvíce "nabíjí"?

Výlet do jarní přírody

20%

Setkání s přáteli

20%

Kontakt s rodinou

21%

Knihy

19%

Vitamíny

20%