Foto: Soňa Prachfeldová
Jaro je tu, přivítejme ho
24. 3. 2021
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní
příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke
konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv
vulgarismy.
Pro vkládání příspěvků do diskuze se musíte přihlásit
Anna Potůčková
24.3.2021 14:34
Soni u Tebe jako vždy bezva článek se super fotkami. Kalendářně tu jaro sice je, ale zima se nechce zatím vzdát a brání se zuby nehty. Ale stejně nevyhraje, bude muset uvolnit místo jaru :-)
Jan Zelenka
24.3.2021 13:34
Pěkná úvaha, Soňo. Vzpomněl jsem si při čtení na Gorkého myšlenku - "člověk, to zní hrdě". Jestlipak to ještě platí. Ještě, že je příroda tak odolná.
Alena Švancarová
24.3.2021 12:32
U nás,před domem,je planá višen,která každý rok krásně kvete.Vždy se u ní zastavím,kochám se tou krásou a říkám,zase kveteš.Ale vždy dodám,ale zase o rok starší.Ale mám radost,že se na ni mohu dívat,zastavit se u ní.Je krásné,když všechno kvete,vzduch vždycky v květnu voní a člověk si přeje aby ještě dlouho se na tu krásu mohl dívat, dlouho...................že?
Marie Doušová
24.3.2021 10:30
Každý rok se těšíme na jaro a žasneme, jak se příroda probouzí k životu.Moc hezky napsáno a fotky jsou krásné. Dík....
Marie Seitlová
24.3.2021 09:55
Jaro je tu, ale paní zimě se odejit nechce. Ale věřím, že se to za pár dní stane. Pěkné zamyšlení i fotky.
Hana Nováková
24.3.2021 09:54
Procítěné připomenutí návratu jara, které doprovodily nádherné fotky, díky Soňo.
Marie Měchurová
24.3.2021 09:48
Jaro - pro mě nejkrásnější část roku. Zrození nových životů, zázraky v podobě rozkvetlých kytek, hřejivé sluníčko. Děkuju za hezké zamyšlení doplněné hezkými fotografiemi.
Naděžda Špásová
24.3.2021 09:42
Soni, krásně jsi to nafotila, ale k příchodu jara jsem trochu skeptická. Nicméně se na něj opravdu moc těším.
Soňa Prachfeldová
24.3.2021 09:39
Díky přátelé, tak se mi líbí příchod jara, že jsem se bodovala.Jsem na mobilu, zalistovala jsem a bum * na světě. :-)
Zpět na homepage Zpět na článek
Doporučujeme
Články z Drbna.cz
Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.
Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:
- Váš nejnovější článek
- Nejnovější komentáře k vašim článkům
- Nové vzkazy od přátel
- Nové žádosti o přátelství
JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí.
Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 17. týden
Tento týden se budeme ve vědomostním kvízu věnovat vážné hudbě. Jak dobře ji znáte? To uvidíme...
AKTUÁLNÍ ANKETA