Škoda, že se mi nepovedlo vrátit na jeviště Šafránkovou, Abrháma a Hanzlíka, říká k 25. výročí divadla Ungelt jeho principál Milan Hein
Principál Divadla Ungelt Milan Hein. FOTO: Jan Malíř

Škoda, že se mi nepovedlo vrátit na jeviště Šafránkovou, Abrháma a Hanzlíka, říká k 25. výročí divadla Ungelt jeho principál Milan Hein

21. 2. 2021

Divadlo Ungelt oslavilo v říjnu 2020 úžasných 25 let své existence. Jeho principál Milan Hein k tomuto výročí věnoval divadlu a jeho příznivcům knihu Moje čtvrtstoletí s Divadlem Ungelt.

divadlo kultura rozhovor
Hodnocení:
(5 b. / 5 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Danka Rotyková
Je příjemné přečíst si něco o našich osobnostech, které nás dlouhá léta zahrnovali kvalitní zábavou. Alespoň tak nezmizí z našeho povědomí tak rychle.
Daniela Řeřichová
Do Ungeltu chodíme rádi, panuje tam hezká atmosféra, stejně jako u dalších divadel malých forem.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 17. týden

Tento týden se budeme ve vědomostním kvízu věnovat vážné hudbě. Jak dobře ji znáte? To uvidíme...

AKTUÁLNÍ ANKETA

Co vás nejvíce "nabíjí"?

Výlet do jarní přírody

21%

Setkání s přáteli

20%

Kontakt s rodinou

21%

Knihy

19%

Vitamíny

20%