Náš mazlíček. Soutěž portálu i60 o super prémiová krmiva Brit
Ilustrační foto: ingimage.com

Náš mazlíček. Soutěž portálu i60 o super prémiová krmiva Brit

11. 2. 2020

Startujeme první literární soutěž letošního roku, která je tentokrát určena všem, kteří doma chovali, anebo chovají nějakého živého tvora. Partnerem soutěže na téma "Náš mazlíček" je společnost Vafo, největší český výrobce super prémiových krmiv pro psy a kočky značky Brit.

Zažili jste s vaším mazlíčkem nějakou vtipnou příhodu? Osvojili si váš pejsek nebo vaše kočka nějaké nevšední dovednosti? Umí váš papoušek mluvit? Chovali jste doma nějaké zvířátko, když jste byli děti a utkvěl vám z té doby nějaký zážitek dodnes? Jaké radosti, ale i starosti vám váš domácí mazlíček přináší?

Napište příběh, povídku, reportáž či glosu na téma "Náš mazlíček" a vyšlete je do soutěže, jejíž vítězové získají balíčky super prémiového krmiva značky Brit.

Pravidla soutěže
Soutěže se mohou zúčastnit všichni registrovaní čtenáři (registrovat se můžete zde), kteří vloží soutěžní příspěvek přes svůj čtenářský profil. Přivítáme, když text doprovodí fotografie, ale není to tentokrát podmínkou (vzpomínky z mládí). Každý soutěžící může do soutěže vložit jeden příspěvek. Soutěž potrvá do 25. února 2020, tři nejzajímavější příspěvky, které vybere redakce společně se zástupci společnosti Vafo, oznámíme v neděli 1. března.

Těšíme se na vaše příběhy s domácími mazlíčky!

 

BRIT MONO_CZ.jpg

domácí mazlíčci
Autor: Jan Raška
Hodnocení:
(5 b. / 25 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Zuzana Pivcová
Ano. Libore, schváleno. :-D
Libor Farský
Mohu po určité úpravě použít článek, který jsem na íčku již před pár lety publikoval?
Lidie Rumanová
Příspěvek do soutěže Naši mazlíčci. Napsala jsem o životě s pejsky básničku : Život je pes. Nevím, pročpak každý říká, že život je pes, s tím mým bych si vyměnila místo ještě dnes. On nemusí ráno vstávat, chystat se do roboty, nemusí mi jídlo dávat, a mýt po mě šlápoty. Ráno on otevře oko, a hned na to druhé, olízne mě, že chce ven jít, a ví, že hned půjde. Potom mi sebere papuč, chce si se mnou hrát, nestačím před jeho tlamou zavčas uhýbat. Tak tancujem po kuchyni, zas mi ukrad sukni, zatímco se na mě zubí, já od zlosti puknu. Jednu ruku v jeho hubě, ledničku otvírám, hned po ránu na vidličku žrádýlko mu chystám. Mám mu dát vepřové nožky, či rýži s ledvinkou? Možná by si dal piškotky, máčené v pudinku. Až jak vycházím ze dveří celá poslintaná, vzpomenu si, že sem muži nic nenachystala. Celu šichtu uvažuju, co všecko mám sehnat, vitamínky, játru. Balón! Ať si pes má s čim hrát! Domů letím jak na křídlech, celý žhavý čeká, kňučí a ocáskem vrtí, a blaženě štěká. Honíme se po zahradě, hážeme aportek, za chvilku si lehne před práh, a spí jak ten dudek. Večer může na špacíru ploty označkovat, celý vděčný bude mi pak uši olizovat. Celý život pro nás bije to srdíčko psí, on je šťastný, že je s námi, a my, že jsme s ním. Lidie Rumanová, Kravaře
Jan Parobek
Kam máme napsat příspěvek do soutěže Náš mazlíček? Ví to někdo? Do příspěvků do diskuse nebo kam? Organizátoři upřesněte dispozice k soutěži!
alena hofírková
Tak nevím,vložila jsem příspěvek do profilu a nevím,jestli jsem v soutěži?
Dana Kolářová
Hezké téma.
Marie Měchurová
Jsem chovatelka a milovnice koček. Nicméně měla jsem to štěstí, že jsem si mohla vyzkoušet život s pejskem. Měli jsme jednoho celých dvanáct let, a na rozdíl od manžela, tvrdím, že nám opravdu obohatil život. Článek o našem Bakulkovi určitě bude.
Bohuslav Douša
..Jo ,jo pejsek, radost i starost . Byly zase ,,narozeniny a rodinka se nemohla rozhodnouti co ,,letos,, dáme našemu jubilantovi?? Zbývalo jen několik málo dnů do ,,oslavy,, a pořídit adekvátní dáreček... Dcera měla od kamarádky telefon a ,,bylo,, rozhodnuto....proč? v rodině se očekával ,,vrh,, zvláštního druhu pejska-Ruského Toye -je jich po světě velmi málo a tak až se po ,,čase,, kdy se štěně může odebrati od matky bylo ,,jasné,, kdo-či- komu bude věnován. No a ted´ jsem šŤastným majitelem ,,šampiona,, -už má 6 pohárů a diplomu .Je velmi perspektivní a 1-2.02 se v Brně ,,rozhodne,, zda-li bude mít ,,metu,, nejvyšší …..champion ,své rasy. Ps. foto dle možnosti …...Jo a je ,,jasné,, že se pochlubíme …..když sa zadaří... Amen.
Věra Ježková
Moc hezké téma. Jistě bude hodně příběhů. Taky jeden přidám. :-)
Jaroslava Handlová
Skvělé téma, určitě bude hodně zajímavých příběhů! Už se těším.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

AKTUÁLNÍ ANKETA

Co máte nejraději na letních prázdninách? (Označit můžete až tři odpovědi)

Slunce a teplo

14%

Dlouhé letní večery

13%

Setkání s vnoučaty/Hlídání vnoučat

12%

Pobyt na chatě či chalupě

12%

Výlety po Česku

13%

Dovolenou v zahraničí

12%

Cyklovýlety

12%

Koupání a opalování

13%