Zima ve Františkových Lázních
FOTO: autorka

Zima ve Františkových Lázních

25. 12. 2019
Můj příběh
Hodnocení:
(5.2 b. / 13 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dagmar Bartušková
...Aquapark...
Dagmar Bartušková
Jarmilo, musím oponovat. F.L. jsou právě v zimě super. Lidí je sice méně, ale stačí. V divadle, Císařských a v Casinu předvánoční koncerty - např. V. Hudeček. V Royalu, Bažině, Gruzii a Pawliku se hraje k tanci téměř denně, ve Vagónu a u Lilií dobrá káva. V Růžové cukrárně výborné zákusky a vínko - pořád narváno. Němci ani Turci nevadí, jsou dobří společníci. A kousek do Marjánek na kolonádu nebo do Markretdwitzu jen tak na punč a nějaké ty vánoční akce. Aguaoark je bezva, hlavně velká venkovní vířivka. Do Chebu se jezdí s MHD na Valdštejna, trhy a na skvělý posez do Caffe11. Když Plynovky mi nevadí, ale hce to nezadržovat dech. :-) Když je dobrá parta, ani se nechce domů. Nelíbí se mi akorát opletený František a opletené stromy. Jinak FL nemají chybu.
Zuzana Pivcová
Článek se mi moc líbí a překlopené fotky mi nevadí. Osobně bych je dodatečně srovnat neuměla. :-D
Anna Potůčková
Alespon jsme si protáhli trošku svaly na krku - ve všem je třeba hledat positivum :-).
Libuše Křapová
Stačilo k prohlížení naklonit hlavu, Jarmilo :-)
Dana Kolářová
Hezké fotky, ikdyž otočené.
Helenka Vambleki
Byla jsem v létě 1992 a bylo tam nádherně a byla jsem se podívat na ještě stojící a fungující školku, do které jsem jako pětiletá chodila, protože jsme bydleli v Chebu a maminka ve FL pracovala.
Jarmila Komberec Jakubcová
Velká omluva - nikdy jsem pod článek nedávala fota z mobilu. Teď už vím, že se musí upravovat už v mobilu. Děkuji
Jitka Hašková
Mně se to ještě nestalo, že bych dávala fotky správně a ony se přetočily na štorc. Vidím to tak v počítači i v tabletu.
Lenka Hudečková
Františkovy Lázně mám moc ráda :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 16. týden

Asi nebudete překvapeni, když tématem vědomostního kvízu tohoto týdne budou "Velikonoční zvyky a tradice."

AKTUÁLNÍ ANKETA

Co vás nejvíce "nabíjí"?

Výlet do jarní přírody

21%

Setkání s přáteli

20%

Kontakt s rodinou

20%

Knihy

20%

Vitamíny

19%