
Foto: autorka
Oslavy svatého Václava skončily tajemnem
4. 10. 2019Přečetla jsem si, že v Bohnické psychiatrické léčebně bude program k oslavě svátku sv. Václava v místním kostele stejného jména. Jenže, jak se tak stane, nečetla jsem pořádně. V sobotu byla ráno jen mše.
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní
příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke
konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv
vulgarismy.
Pro vkládání příspěvků do diskuze se musíte přihlásit
Alena Vávrová
5.10.2019 22:12
Hřbitovy nemusím, natož takovýto, ale nikomu to neberu. "KLUCI" jsou prima fór. Na Medlově pozdravujte, tam už se asi nedostanu.
Naděžda Špásová
4.10.2019 19:45
Helo, trochu to odlehčím, dalo by se říct, tak si to tady hezky prohlídni, ať víš, kde ztrávíš zbytek života, až ti hrábne. Tím myslím budovy a sebe. Hřbitovy si radši moc neprohlížím. Titulní foto se mi moc líbí. Užijte se Medlov :-)
Věra Ježková
4.10.2019 18:54
Po mnoha letech jsem si to tam prošla letos v lednu. Dvě fotky jsem dala do FD.
Dana Puchalská
4.10.2019 16:07
Já už tam nechodím. Zemřela mi tam před 20 lety hodně blízká osoba. A kdykoliv jedu náhodou okolo,.... Ale je pravda, že park je zajímavý
Zuzana Pivcová
4.10.2019 11:56
Na festival Mezi ploty nechodím, protože tam je na mě příliš mnoho návštěvníků, a to hlavně díky účinkujícím hvězdám, např. Klusovi. Ale v areálu bývá také každoročně výstava automobilových veteránů z celého světa a tu si nenechám ujít. Popravdě řečeno ale na mě celý areál nepůsobí příjemně, asi díky nakumulované energii.
Zpět na homepage Zpět na článek
Doporučujeme
Články z Drbna.cz
Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.
Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:
- Váš nejnovější článek
- Nejnovější komentáře k vašim článkům
- Nové vzkazy od přátel
- Nové žádosti o přátelství
JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí.
Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 17. týden
Tento týden se budeme ve vědomostním kvízu věnovat vážné hudbě. Jak dobře ji znáte? To uvidíme...
AKTUÁLNÍ ANKETA