
Vyprávění letištní
3. 4. 2019
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní
příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke
konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv
vulgarismy.
Pro vkládání příspěvků do diskuze se musíte přihlásit
Libor Farský
6.4.2019 10:47
Věrko, některé lidské náhradní díly jsou zcela jistě kovové. Na letišti se holt jejich vlastníci musí svléknout do naha. A dost možná, že budou ještě podezřívání na pouzdro s drogami v konečníku :-)
Věra Ježková
6.4.2019 10:37
Borku, tak to nevím. Třeba je to kov nekovový. Soudím tak z toho, že když mi internistka zjišťuje choroby tím, že mi přikládá na ruce a nohy elektrody a na škále kmitá ručička, musím odložit hodinky a jiné kovy, nikoliv vyndavací zuby, které jsou taky spojeny něčím kovovým. Soňo, souhlasím. Stačily prohlídky na hranicích. Do Endérákova jsme jezdili poměrně často. Zdeni, taky fajn. To člověk asi neuhlídá. :-)
Soňa Prachfeldová
6.4.2019 07:50
To jsou stresující pocity. Za dob NDR byly šílené kontroly ze stran německých celníků kdysi mě,prohlížela osobně německá celnice a bylo mi to velmi nepříjemné.
Zdenka Jírová
4.4.2019 22:58
Něco podobného se mi před lety také stalo na Ruzyňském letišti a také na cestě do Sovětského svazu. Nedošlo na štěstí ke svlékání, ale objevily se v kabelce malé nůžky na manikuru. Ty mi byly zabaveny a byly mi vráceny až po přistání v Adleru.
Alena Tollarová
3.4.2019 19:19
Vloni jsem v Turecku prošla všemi kontrolami, ale po posledním projití rámem jsem byla vyzvána, abych vstoupila do takové té budky, kde si asi důkladně proklepli mé kapsy. Ale když jsem vyndala krabičku tic-taků, bylo taky úsměvno.
Jitka Hašková
3.4.2019 15:58
Něco podobného se mi také stalo. Také jsem v rámu na letišti zvonila a přestalo to až když jsem si žula trekové boty.
Naděžda Špásová
3.4.2019 15:49
Věrko, je to hrdina. Viděla jsem něco podobného v kanadské grotesce. Aspoň, že mu nechali spoďáry. :-)
Zpět na homepage Zpět na článek
Doporučujeme
Články z Drbna.cz
Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.
Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:
- Váš nejnovější článek
- Nejnovější komentáře k vašim článkům
- Nové vzkazy od přátel
- Nové žádosti o přátelství
JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí.
Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden
Od 5. dubna se otevřely dveře pro návštěvníky hradů a zámků ve správě Národního památkového ústavu. Tématem vědomostního kvízu tohoto týdne budou právě státní hrady a zámky.
AKTUÁLNÍ ANKETA