Chci se zbavit parazitů
Ilustrace: pixabay.com

Chci se zbavit parazitů

28. 7. 2016

Mám věk a začínají mi problémy. Musím s tím začít něco dělat. Dnes jsem se rozhodla brát vážně otázku parazitů. U parazitoložky jsem byla už před nějakým rokem. Dokonce jsem brala něco koňského proti tasemnici. To jsem tenkrát nějak moc hubla. No nevím. Možná mi to pomohlo. Nějaký rok uplynul, a já se znovu zamýšlím.

Parazitů máme údajně mnoho. I díky domácím mazlíčkům, se kterými i spáváme. A já jsem měla pejsky. Dva. Jeden se někam zatoulal a jeden se mnou žil 16 let.

Byla jsem poučena, že paraziti mohou způsobovat potíže různého druhu. Mají vinu téměř na všech nemocech. A já nechci, aby mi onemocněl mozek. Chci mít tělo pod kontrolou. Nechci se dávat do péče jiným.

A když se prohlížím, tak pozoruji zatím dvě bouličky. Jednu na zápěstí pravé ruky, ta je tak 7 mm dlouhá... A jednu v podbříšku. Ta je větší. A já jsem tyto bouličky diagnostikovala jako semeniště parazitů. Na mozek si nevidím. A co když tam něco roste. Musím to začít brát vážně. Včas. Pokud si nebezpečí jsem schopna uvědomit.

A začínám.

Každé ráno nalačno stroužek česneku. Do kaše namelu hřebíček a lněné semínko...

A uvidím.

 

 

 

zdraví
Autor: Olga Gálová
Hodnocení:
(3.1 b. / 7 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Helena Votíková
Já bych s tím česnekem nalačno moc nelaškovala, přeci jen to je silný odér. :-)
Karel Boháček
..a co lidští parazité, těm nabídnete topinky s česnekem ?
Naděžda Špásová
To vás tedy lituju, protože až po očním tělocviku budete vidět jako rys, tak ten česnek budete muset jíst na kila. Aby jste si tou svojí kúrou nezničila parazity, kteří jsou lidskému organismu prospěšní. Ale jinak musím říct, že jsem se docela pobavila.
Karel Boháček
Ano Eva má pravdu ,lze se objednat u Hanky Bláhové z Brna na t: 603 209 866 - opravdu umí. Jinak než Vermox , WurmEx a Zentel je lepší tinktura z ořešáku černého, mletého pelyňku a hřebíčku.Česnek nic moc - spíše si s ním navodíte v starším věku nepříjemný reflux jícnu.
Eva Riedel
Toto téma není určitě zábavné, je to k zamyšlení a mělo by se brát spíš vážně, parazité způsobují řadu vážných onemocnění, které si neumíme ani představit a pochopit. Sami lékaři neumí některé nemoci diagnostikovat, takže zkouší a zkouší. Pokud Vás zajímá problematika parazitů, mohu doporučit následující: http://www.revoluce-v-leceni-nemoci.cz/, http://www.medicelo.cz/ing-hana-blahova/, http://www.tipyainspirace.cz/telo/item/1005-mudr-petr-luke%C5%A1-o-parazitech-coca-cole-a-jin%C3%A9.html. Ing. Bláhová působí v Brně a Dr. Lukeš v Boskovicích, což by por Vás neměl být problém je kontaktovat. Z vlastní zkušenosti mohu jen doporučit se tímto tématech aspoň trochu zabývat.
Elena Valeriánová
A bouličky bych česnekem určitě neléčila. Zřejmě se řídíte podle: věř a víra tvá tě uzdraví. Česnek mám ráda a skoro denně ho dávám do nějakého jidla .
Jarmila Fialová
Tak nevím,jestli ten článek mám brát vážně nebo jako ironii - rozhodně na sobě nehledám nějaké bouličky a už vůbec bych si nemyslela,že v nicj mám parazity :)
Jana Šenbergerová
Pobavila jste mě, i když je to vážná věc. Nalačno by mi česnek neudělal moc dobře, ale před léty jsem si ho dávala bez problémů každý večer před spaním s jablkem. A v naší kuchyni rozhodně nechybí ani při přípravě řady jídel. Přeji vám, ať vidíte jen samé dobré výsledky svého snažení.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.