Předcházejte vzniku deprese pomocí omega-3 mastných kyselin
ILUSTRAČNÍ FOTO: Naturamed

Předcházejte vzniku deprese pomocí omega-3 mastných kyselin

24. 3. 2016
deprese
Autor: Redakce
Hodnocení:
(5 b. / 1 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Slavíková
Na moji "depku" také platí sklenka (nebo dvě či tři) sektu, sluníčko a tlapičky dvouletých vnoučat kolem krku. Deprese jako diagnozu samozřejmě nezlehčuji, sama jsem si tím stavem prošla a pomohly mi hovoru s psychiatričkou a veselé pilulky.
Hana Rypáčková
Inspirovalo mě to, ale netrpím.Má splachovací povaha...Bylinky konzumuji a jsem hodně pod širým nebem.
Hana Šimková
Ještě že deprese nemám. Na omega-3 mám totiž alergii.
Helena Hejduková
když se člověk dostane do skutečných depresí, ne, že má pokleslou náladu a splín,tak neřeší stravování, ale problém, který ho do deprese dostal, pokud vůbec najde sílu ho řešit. pak nestačí sníst ani velrybu. Omega mastné kyseliny by měly být v jídelníčku dostatečně zastoupeny, nejen z hlediska prevence depresí, ale celkového zdraví.
Karel Boháček
..jen dodatek : i sebemenší depresi a splín řeš . Ona mrška neléčená se ráda nabaluje a prohlubuje.
Květoslava HOUDKOVÁ
Prozatím jsem měla to štěstí, že různé životní problémy mne do depresí nezahnaly. Firma NMP uvedená v článku, předává k distribuci obálky s dopisem: informace o produktu a nabídka 1 balení k vyzkoušení, jen za poštovné-objednala jsem i obdržela. S informacemi jsem došla do lékárny - zjistila jsem, že produkty s Omega-3 mají také! A už jsem si věděla rady: Další zasílání od fi NMP jsem zrušila (doporuč.dopis s dodejkou) - protože další zásilky by byly už notně předražené (nebezpečí, že "z toho bych mohla mít depresi!"). Firma mi sice storno potvrdila, ale hned se ptali na důvod! Už jsem jen poslala mail: Důvod je moje věc a jim že do toho nic není! Písemná forma storna = doporučený dopis s dodejkou je v příp. obdobných "firem" nutná !!
Jarmila Komberec Jakubcová
Deprese je velmi závažné onemocnění a kdo ho nezažil neví co je to duševní i fyzické trauma.Pan K.Boháček to napsal dobře a já s ním plně souhlasím.
Karel Boháček
Ten kdo nezažil depresi lže, nemusí jít přímo o duševní depresi , ale orgánovou. Svět opouští omega kyseliny, návrat a stálost je v bylinkách. Osobně doporučuji mimo meduňky , třezalky, kozlíku,plané růže nejvíce rhodiolu a šišák bajkalský. Hlavně žádnou chemii- ta má devastující účinky, tu jedině při těžké depresi jako konečné řešení.
Ladislav Vesecký
Deprese,co je to? Neznåm. Žijte positivně a žádné deprese.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 19. týden

Tento týden si ve vědomostním kvízu budete moci otestovat své vědomosti z historie a zeměpisu.

AKTUÁLNÍ ANKETA

Co vás nejvíce "nabíjí"?

Výlet do jarní přírody

21%

Setkání s přáteli

20%

Kontakt s rodinou

21%

Knihy

19%

Vitamíny

19%