Soutěž: Moje poprvé v Lázních Libverda
FOTO: autorka

Soutěž: Moje poprvé v Lázních Libverda

16. 3. 2016
Soutěž - poprvé
Hodnocení:
(5 b. / 12 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Vladka Steinová
Děkuji za připomínku těchto lázní.Osobně jsem se nikdy v lázních neléčila, ale můj tatínek do Libverdy jezdil a já s maminkou jsem vždy na 3 dny přijely za ním, takže tyto sympatické lázně znám.
Lenka Hudečková
Ahojky všem, ještě jednou moc děkuji za krásné reakce :-)
Zdenka Jírová
V Libverdě jsem byla před asi 7 léty také na léčení. Bydlela jsm také v Novém domě v 1. poschodí. Pokoje byly krásné, příroda také. Jen jsem nemohla využít lákavé výlety do okolí, měla jsem velké bolesti v koleni, s kterým jsem pak za rok šla na operaci. Na pokoji jsem byla s paní z Počernic asi o 15 let starší, ale byla báječná, ještě několik let jsme si telefonovaly a psaly, až mi předloni její dcera zavolala, že maminka umřela. Bylo mi to moc líto, jako by mi odešla příbuzná.
Lidmila Nejedlá
V Libverdě jsem nikdy nebyla. Lenko, pobavila jsi mě výrokem, že paní chodila PAŘIT.
Helena Votíková
V lázních jsem ještě nebyla, ale tady ten kraj znám. Je tam pěkně. Jezdívali jsme na Černou Studnici a jeden výlet byl na Frýdlant přes Lázně Libverda. Na Obří sud jsme valili oči.
Eva Mužíková
Lenko, přiznám se, že jsem v Lázních Libverda ještě nebyla. Mám další typ na výlet, díky Tvému poutavému vyprávění, včetně fotek. Díky.
Zuzana Pivcová
Je hezké, že patříš k těm, kteří na pobyty v lázních nestěžují a léčbu brali opravdu vážně. :-)
Jitka Valachovičová
No Len, o zážitcích z lázní bych Ti mohla vyprávět...já zase nedám dopustit na milované Jeseníky = je tam nádherná příroda, krásný vzduch..bohužel, těm co si do lázní jezdí jen vyhodit z kopýtka, to prochází, mají to podplacené, z toho je člověku smutno, když si vzpomenu, co mně dalo práce se po deseti letech do lázní dostat....
Helenka Vambleki
Teprve mne, aspoň doufám, lázně poprvé čekají. Byla jsem jen ve Frantových na rekreaci ROH a moc se mi tam líbilo, zavzpomínala jsem na rané dětství, jsem z Chebu, ale od šesti let na Ostravsku :-)
Jana Šenbergerová
Moc hezké! Tam by se mi také líbilo.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 17. týden

Tento týden se budeme ve vědomostním kvízu věnovat vážné hudbě. Jak dobře ji znáte? To uvidíme...

AKTUÁLNÍ ANKETA

Co vás nejvíce "nabíjí"?

Výlet do jarní přírody

20%

Setkání s přáteli

20%

Kontakt s rodinou

21%

Knihy

19%

Vitamíny

19%